Středa , 29 března 2023

Proč elity nechtějí, abychom svobodně dýchali a nasazují nám masky

Autor: Martin Kirschner.

Tohle je jeden z těch článků, kde by lidé měli otevřít svou mysl a být otevření všem možnostem. Jak si totiž řekneme a ukážeme, tak nošení roušky nejenom lidem ničí zdraví, ale má to také destruktivní duchovní podtext.

V zahraničí roušku nenazývají rouška (veil), ale říkají ji maska (mask). Myslím, že tento název je velmi výstižný, protože rouška je ve skutečnosti maskou.

Masky jsou součástí rituálů

Na indonéském ostrově Bali mají tisíce let staré obřady na vzývání božstev a duchů přírody. Při těchto obřadech používají masky znázorňující božské, přírodní, nebo démonické síly. Balíjci věří, že síla masky může být tak velká, že může člověku, který ji nosí, ukrást duši.

Zatímco na Bali jsou tyto rituály poměrně neškodné, protože vzývají božstva a duchy přírody, tak jiné okultní praktiky využívají masky ke zlým účelům. Například satanisté nasazují masky novicům jako akt podřízenosti a bezpodmínečné poslušnosti. Je to opakem božích zákonů, kdy člověk má být svobodný a mít vlastní vůli.

„Člověk, který nosí masku je rovněž považován za toho, kdo je v přímém spojení s duchovní silou této masky a je tím vystavován v nebezpečí, že tato síla na něho může uplatňovat vliv … Tím, že si někdo nasadí masku, může často projít psychickou změnou a jako v transu přebere na sebe ducha, kterého maska představuje.“ Citát z encyklopedie Britanica

Teď už nejspíš víte, proč je nebezpečné nosit jakoukoliv masku. Hlavně lidé, kteří se v tom nevyznají a jsou duchovně slabí, tak toho bývají častými obětmi této manipulace a magie. Pokud tomu nevěříte, tak zkuste se projít dneska po obchodním centru bez masky. Obklopí vás nepřátelské pohledy, lidé vám budou nadávat a může se stát, že vás někdo fyzicky napadne, nebo vyvede. Absolutně jiná mentalita lidí, než před koronavirovou epidemií.

Přátelé, to čeho jsme se stali obětí, je černá magie. Je to satanský rituál k zotročení lidí, který má za cíl skrze strach a utrpení z lidí čerpat energii. Podle statistik vzrostl počet sebevražd celosvětově na dvojnásobek. Z toho lze usoudit, že jim jde i o naše životy, ale ještě před tím je pro satanské elity důležité, aby lidé hodně trpěli, především duševně.

Skvěle tuto problematiku popisuje Jan Kaufmanová ve svém článku, který byl publikovaný na webu svobodnenoviny.eu

Masky omezují přijímaní božího dechu

Ti z vás, kteří dělají nějaké duchovní cvičení jako je třeba jóga, chi-kung, nebo meditace, tak jistě víte, jak důležitý je dech. Některá cvičení se soustředí na hluboké dýchání, jiná na zrychlené dýchaní. Cílem těchto cvičení je co nejvíc prokysličit krev a nabít tělo zápornými jonty, což má za následek přísun fyzické a duchovní energie (fyzická chi a duchovní šen).

Dýchání nás spojuje s božstvím. Říká se tomu také boží dech. Je to ta poslední cesta, jak se spojit s vesmírem. V hluboké minulosti těch cest bylo mnohem více, nicméně kvůli manipulaci s lidskou DNA, kterou zapříčinili bytosti mimozemského původu, lidé tuto možnost ztratili. Možná jste slyšeli o tom, že žijeme v hologramu (mája, matrix, sen). To bylo také způsobeno těmito mimozemskými bytostmi démonického původu.

 „Od té doby je vývoj lidské rasy zablokovaný; dokážete využívat jen přirozený pud sebezáchovy. Přišli jste o všechny ostatní božské navigační systémy. Váš potenciál se scvrkl na minimum pouze proto, aby vás připoutaly coby otroky k této úrovni bytí. Můžete si to představit asi tak, že věčně vibrující částečky zaclonily jakousi umělou světelnou bariérou. Zredukovaly je na dva mini zbytky, a tak dnes žijete proto, abyste jedli, spali, pracovali a strachovali se o přežití. Jediná božská funkce DNA, kterou vám nemohly sebrat, je dýchání. Poněvadž vás udržuje při životě. Dlouho se vám pokoušely vzít i to, ale nepodařilo se jim to. Jejich bezduchá věda přinesla nehezká křížení a mnohé jejich výtvory ve vyšlechtěných tělech nepřežily. Zůstal vám tudíž jenom úžasný božský dech, jenž vás v každém okamžiku vašeho bytí spájí s celistvou myšlenkou Prvotního zdroje. Tedy, váš dech je jedinou cestou, jak si to zpětně uvědomit. Dokázaly vám sebrat svobodnou vůli, ale nemohly vás připravit o božský dech.“ Citát z knihy Thovt: Projekt lidstvo.

Tyto bytosti tedy chtěli lidi zbavit i té poslední možnosti, jak se spojit s vesmírem. Nicméně, zjistili, že když člověku vezmou možnost dýchat, tak ten člověk zemře. Je to celkem logické, protože pokud člověk ztratí úplné spojení s energií vesmíru, tak duch nemůže dále existovat na této úrovni bytí. Proto jim nezbylo nic jiného, než udělat určitý kompromis a ponechali člověku možnost dýchat.

Říká se, že v dobách kdy bude poslední soud, tak bude zlo nejvíc vyšilovat. Satanské elity jsou tak zoufalé, že vymysleli Covid-19, aby na poslední chvíli vyhladili co nejvíc lidí. Vědí, že za své činy zaplatí a tak se snaží lidem alespoň na poslední chvíli co nejvíce uškodit.  Skrze nasazování neprodyšných masek brání lidem v napojení na Prvotní zdroj skrze svůj dech.

Satanský rituál na koronavirus

Pokud jste viděli několika hodinový dokument Plandemie, tak jistě víte, že tato pandemie byla již několik let plánovaná. V roce 2012 kdy probíhaly olympijské hry v Londýně, tak na stadiónu provedli satanský rituál, jehož cílem bylo to, aby tato pandemie splnila svůj účel. Čili aby lidé byli poslušnými otroky, kteří se nezmůžou na žádný odpor:

https://youtu.be/ztc5UMkE000

Jak se zdá, tak video bylo smazáno. Proč asi? Zde je jiné video o tomto rituálu, kde sestřičky a lékaři dělají pohyby jako otroci a loutky se svázanýma rukama. Další video je o tom jak si jdou pro vaše děti a všichni jsou tak zhypnotizovaní, že s tím nikdo nic nedělá.

V tomto videi, které je o tom, jak byla zahájená olympiáda v roce 2012, můžete vidět různé démony v podobě virů a další kreatury. Rozhodně to není něco pěkného. Už vidím, jak mě někdo zhejtuje a řekne, že to žádný rituál není a že je to pouze náhoda a dílo nějakého pomateného choreografa. Dnešní doba však ukázala, že těch náhod je strašně moc a z toho vyplívá, že o žádné náhody nejde, ale jedná se o systematický účel.

Dovedete si představit, co takový rituál dokáže udělat s miliardy lidmi, kteří tuto olympiádu sledují a směřují tam svou energií skrze souhlasný potlesk a skandování?  Vznikne obří energetický vír, který spoutá energie těchto lidí a úplně, nebo částečně se napojí na jejich morfogenetická pole. A není přitom důležité, jestli jste se konkrétně vy na tuto olympiádu dívali, nebo už si to ani nepamatujete, protože všichni jsme navzájem napojení skrze morfogenetická pole. Stejně tak to, co na nás neustále vysílají MSM je také černá magie k ovládnutí lidí skrze strach.

Jak se napojit na božský dech

Pokud musíte chodit do práce, nebo vaše děti do školy, kde vám nutí nosit roušku, tak si pořiďte alespoň nějakou vzdušnější roušku. Samozřejmě, že nejlepší by bylo, kdybyste nenosili vůbec žádnou roušku, ale pokud si nemůžete dovolit ten luxus dát v práci výpověď a nechat děti doma, tak vám pro zatím nic nezbývá.

Úplně nejlepší rada, kterou vám můžu dát je, že si po práci půjdete zaběhat ven na čerstvý vzduch. Při běhání se totiž přirozeně zrychluje dýchání a naberete spoustu fyzické a duševní energie. Tělo se skvěle prokysličí. Pokud nemůžete běhat, tak alespoň procházka minimálně na hodinu.

Pomoct by vám mola i nějaká cvičení z chi-kungu, jógy, nebo meditace. Tato cvičení vám pomůžou nabrat energii a zmírnit stress, který lidé zažívají v poslední době. Já třeba dělám chi-kung a velmi mi to v těchto věcech pomáhá.

Závěr

Odhalili jsme tyto podvodníky a satanisty. Víme, co udělali a vězte, že jim to jen tak neprojde. Čím dál více lidí se začíná probouzet a jejich magie začíná ztrácet na síle. Po celém světě milióny lidí podávají žaloby proti svým vládám za podvod, do kterého své lidi vnesly.

V USA vzniklo hnutí QAnon v čele s Donaldem Trumpem a Robertem Kennedym, které má za cíl tyto satanské elity fyzicky zlikvidovat a už se to také děje. Brzy přejdeme do Zlatého věku a lidem bude odhalená pravda o tom, kdo celou dobu vládl tomuto světu. Vědomé lidi to nijak nezaskočí. Spící lidé to asi nerozchodí.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.