Středa , 29 března 2023

Průzkum společnosti Deloitte vykresluje světlou budoucnost pro kryptoměny

Autor: Michael Lavere.

Podle průzkumu společnosti Delloite; Kryptoměny a blockchain rostou u velkých firem v oblibě (Public Domain)

Výsledky nedávného průzkumu velké čtyřky účetních firem Deloitte naznačují, že většina finančních odborníků věří, že digitální měny jsou budoucností peněz.

Podle zprávy společnosti Decrypt, roční celosvětový průzkum blockchainu společnosti Deloitte do roku 2021 zjistil, že 76% finančních odborníků věří, že digitální aktiva budou během příštích pěti až deseti let sloužit jako „silná alternativa nebo přímá náhrada“ fiat měn.

Účetní firma Big Four, která soupeří s KPMG, EY a PwC, provedla za poslední čtyři roky každoroční průzkum blockchainu. Nedávná analýza byla první, která řešila, jak by se komerční prostředí změnilo pomocí blockchainu.

Zpráva tvrdí, že bylo dotazováno více než 1 000 finančních odborníků z Brazílie, Číny, Hongkongu, Japonska, Singapuru, Jižní Afriky, Spojených arabských emirátů, Velké Británie a Spojených států.

73% respondentů uvedlo, že by jejich podnikání mělo přijmout blockchain a digitální aktiva, jinak by riskovalo ztrátu konkurenční výhody, pokud tak neučiní, zatímco 81% uvedlo, že technologie digitálních aktiv je „široce škálovatelná a dosáhla hlavního proudu“.

Průzkum společnosti Deloitte požádal finanční profesionály, aby předpověděli budoucnost přijetí krypto aktiv, přičemž 43% respondentů uvedlo, že jejich podnikání bude používat kryptoměny jako způsob platby, a 45% uvedlo, že by tokenizovali svá aktiva.

Zdroj: cryptoglobe.com

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz)

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.