Pondělí , 27 března 2023

Rajchl: Pokud teď naše vláda pošle jednu jedinou zbraň na Ukrajinu, tak podporuje nacistický režim

Jindřich Rajchl, právník, aktivista a politik strany PRO ve svém čtvrtečním vysílaní poukázal na to, že vláda ČR podporuje nacistický režim. Lidé se probouzejí a jeho strana zaznamenává masivní zájem ze strany voličů. Chystá se největší demonstrace od Sametové revoluce.

Vláda ČR podporuje nacistický režim

V roce 2014, kdy nacistické a banderovské jednotky podnikly puč proti legitimní vládě Ukrajiny se situace vůči etnickým Rusům na Ukrajině zhoršila a došlo k zabíjení civilního obyvatelstva na obou znepřátelených stranách. Dodnes mnozí odborníci to považují za důvod, proč Putin zahájil na Ukrajině "denacifikaci" a "demilitarizaci".

Na nacistickou tradici navazuje i současný prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj, který svou vojenskou jednotku pojmenoval Edelweeis.

Právník Jindřich Rajchl popsal tuto situaci a označil vládu ČR za nacistickou, protože finančně a vojensky podporuje Ukrajinu: „Edelweeis, stejné jméno nesla i nacistická jednotka. Jestliže někdo pojmenuje jednotku Edelweeis, tak se prostě hlásí k nacismu. Prostě německé jméno, s jasnou tradicí a jasnými vazbami na tu ukrajinskou jednotku, která se jmenovala stejně a byla to nacistická jednotka, která vyvražďovala Slováky. To přece už nám nemůže být jedno! To opravdu jsme tak totálně v podbízivém režimu vůči Ukrajině, že budeme dál dodávat zbraně státu, který si pojmenuje svoji jednotku podle nacistické jednotky, která vyvražďovala Slováky? To znamená stát, který byl naši součástí Československý? To snad v tuhle tu chvíli nemůže někdo myslet vážně! A já se vší jednoznačnou vážností říkám, že pokud teď naše vláda pošle jednu jedinou zbraň na Ukrajinu, tak tvrdím, že tím podporuje nacistický režim.“

Demonstrace 11. března

Rajchl poukázal na to, že i protivlastenecká média přiznávají, že na demonstraci příjdou deseti tisíce lidí: „Ještě nedávno Fórum24 psalo, že tam budou stovky, maximálně jednotky tisíc. Už dneska Fórum, tohleto rudé právo, které jede ten bolševický styl, tak už nám říkají, už on to tam píše, že přijdou pouze desetitisíce lidí. To je úžasná zpráva. Oni sami uznávají, že tam budou desetitisíce lidí. Oni už to vědí, že tam budou desetitisíce lidí.“

Dále dodal: „A věřte mi, že když minule říkali, že tam budou stovky a byly to desetitisíce, tak teď když říkají desetitisíce, tak jsem zvědav kolik vás tam nakonec přijde.“

Tím chtěl Rajch z logiky věci poukázat na to, že by na Václavské náměstí mohlo dorazit statisíce lidí. Jednalo by se tak o dosud největší demonstraci od Sametové revoluce.

Aktivisté by se tak mohli dostat k množství demonstrantů, což by „změnilo hru“ v  ČR. Aktivista Ladislav Vrábel totiž řekl, že stačí 7 % (u nás v ČR 700 tisíc lidí), aby požadovali odstoupení vlády a zbytek lidí se přidá. Tím začnou procesy řízení k nastolení vlády, které si aktivisté a demonstranti přejí.

Úřad pro dezinformace (ne)zrušen

Rachl informoval o tom, že Úřad pro boj s dezinformacemi byl zrušen jenom na oko. Vláda tím usiluje o to, aby vypustila páru a „uchlácholila“ lidi k tomu, aby na demonstraci nešli: „Pan Klíma byl odvolán. Vrchní cenzor Michal Klíma byl odvolán a jeho úřad zrušen. Samozřejmě je to jenom úkrok stranou. Nemysleme si, že jaksi boj za prosazení cenzury nebude pokračovat. Bude pokračovat a ve velkém. Oni se jenom snaží teď, aby omezili omezily to naštvání ve veřejnosti, tak se snaží jaksi odvést pozornost, že už nebude speciální úřad, že už tam nebude sedět pan Klíma, jenom to dají panu Pojarovi, který v té strategii pojede dál a myslí si, že tím vlastně otupí tu ochotu lidí jet 11. března na Václavák, že vlastně vás úchlácholí něčím a vy tam nepojedete. A já myslím, že oni dosáhli přesně opačného efektu.“

Tímto krokem podle Rajchla vláda prokázala, že se této demonstrace bojí: „Teď už je jasné, že ta akce něco změnit může. Oni se měsíc před konáním akce tak bojí, že zrušili úřad toho Klímy a najednou z ničeho nic ho propustily.“

Nástup politické síly PRO

Video s Rajchlem během 2 dnů shlédlo přes 60 tisíc lidí.

Právník se pochlubil tím, jak mu roste sledovanost: "Je to pár týdnů, kdy jsem tady psal, že už mou stránku sleduje 40.000 uživatelů sítě Facebook. A ejhle, včera jsem si všiml, že už jsme přesáhli hranice 50.000! Tak to byl tedy neskutečný fofr! Opravdu vám upřímně děkuji za důvěru - nejen, že si jí vážím, ale především mne velmi zavazuje! Tak vzhůru k 60.000!"

V současné době kdy je inflace, růst energií, vybíjená drůbež, dvojnásobně zvýšená daň z nemovitosti a posunuté důchody do 68 let, tak silně narůstá nespokojenost obyvatel. Lidé hledají alternativu a zastání, a na základě zvýšené sledovanosti můžeme usoudit, že strana PRO, a výroky a řešení pana Rajchla je tím co začíná zajímat čím dál více voličů.

Podle volebních preferencí za únor 2023 je strana PRO pátou největší stranou ČR

Závěr

Rajchl ve svém proslovu dodal, že „již není co ztratit“, protože podle něj se tato vláda „dopouští ekonomiké likvidace země a snaží se nás zatáhnout do války“. Vyzval proto lidi, aby dne 11. března přišli na demonstraci na Václavské náměstí, kde vlastenecká scéna v současné době zaměřuje veškerou svou pozornost a úsilí.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Jeden komentář

  1. Jana Zakova

    Pane, Vás platí Putin, aby jste psal takové šílené kraviny ? Zřejmě německé nacisty, podsouvate Ukrajině. Také o Banderovi víte, co jen chcete…byl to vlastenec a pro Ukrajinu jen žil. Že papouškujete slova Putina, tohoto mezinárodního zločince bez jakéhokoliv vzdělání,jen kursu pro špiony, kde byl nasazen do Berlína v DDR.Je to nový Hitler a chce rozšířit Rusko a vládnout Evropě , stejně jako Hitler.S jako brutální diktátor dopadne.Bud ho zabíjí vlastní lidí nebo bude mezinárodním soudem odsouzen k smrti. Nevíte také, že Putin často navštěvoval divadlo Zelenskyho, když hostovalo v Rusku a smál se, až mu tekly slzy.Kromě těch lži, proč napadl Ukrajinu, mu nejvíc vadí president Ukrajiny, kterého zná osobně a chorobně na něj žárlí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.