Pondělí , 27 března 2023

Filmař Pavel Dorotka: Laska i zrada a další projekty

Před časem, jsme psali o Pavlu Dorotkovi a jeho knize, která nese název Pavel Dorotka Lev z Vysočiny.

Ovšem Pavel nelení a už letos vyjde jeho film, který ponese název filmař Pavel Dorotka. Jedná se o druhý snímek z Pavlova života. V roce 2020 Pavel natočil film Pavel Dorotka: Láska i zrada, který popisoval období, kdy Pavel chodil s dvěma holkama na jednou.

Druhý díl však popíše trochu jiný moment z Pavlova života. Ve filmu bude popsáno, jak se Pavel dostal k herectví v ten moment, kdy se proto rozhodl. Film tedy bude pojednávat o období Pavlova života v letech 2014 až 2016. Divák se však může těšit i na víc než jen Pavlův začátek ohledně herectví. Dočkáme se ve filmu další ženy, která hrála v jeho životě výraznou roli, nebude nouze o dramatické situace a na konci filmu nás pak čeká velmi zajímavá pointa. Samotné natáčení snímku začalo už v roce 2021 avšak, jelikož Pavel měl i další projekty, tak se film dokončuje letos. Premiéra filmu by měla proběhnout v září toho to roku a to na Youtube.

Ovšem tím Pavlova tvorba nekončí, protože už letos se můžeme těšit i na dokument Pavel Dorotka příprava půl maraton. Tento dokument by pak měl vyjít na přelomu května a června též letošního roku.

Další tvorbou Pavla je pak druhý díl knihy Pavel Dorortka Lev z Vysočiny. Kniha bude opět směsí všech žánrů, a můžete se opět těšit na romantiku, drama, duchovno, jeho zážitky s dalších natáčení a spoustu dalšího. I povídek zde bude stejně, tedy dalších 300 povídek z jeho života. Samotná kniha pak vyjde v průběhu roku 2024, případně začátkem roku 2025.

„V tuhle chvíli na knize dělám, a mám zhruba napsaných 100 povídek“, svěřuje se Pavel.

Dalším projektem ,který by Pavel rád světu představil je film z prostředí Branišovského lesa o kterém kolují duchařské historky.

„Nebylo by špatné natočit film na téma co se bude týkat Branišovského lesa, především v Českých Budějovicích je tenhle les, skoro až kult. Já sem si o tomto lese přečetl několik historek a přiznám se, že by mně hodně lákalo natočit snímek z toho to prostředí“, netají se Dorotka.

Tak či tak, je zřejmé, že o Pavlu Dorotkovi ještě hodně uslyšíme.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.