Středa , 31 května 2023

Strach archontů ze Slovanů

Archonti mají strach z duchovní síly Slovanů.
Archonti mají strach z duchovní síly a štědrosti Slovanů.

Archonti, kteří ovládají svět skrze loutkovou vládu USA mají strach ze Slovanů. Kniha „Předpovědi o budoucnosti a pravda o minulosti“, která byla napsaná roku 2003 nám říká, proč tomu tak je. Budu zde citovat ze strany 56 této knihy.

Citát z knihy:

"Strach Archóntů ze Slovanů

„Ježkovy oči! Vždyť my jsme také Svaz sovětských socialistických republik,“ plácl se do čela Žeňa, kterému najednou svitlo. A hned prohlásil: „Jenže já jsem stejně vlastenec! Mám rád SSSR! I když nijaké, ale je to naše, vlastní!“

„Taky mám rád svou vlast,“ s těžkým povzdechem pronesl Sensei. „Jenže na lásku ke své zemi se lidí nikdo neptá, když některé destruktivní osobnosti na pokyn Archóntů činí v jeho zemi svou zvůli a drze vnucují ideologii Archóntů. I když co se týče slovanských zemí, ať už je nazýváš jakkoli, Slované vždy zůstávají Slovany. Je to věčný trn v oku Archóntů. Slovanský národ je pro zvrácenou logiku Archóntů příliš nepředvídatelný… Vezměme si například ruské impérium. Dokud si Rusko jen pomalinku prosekávalo ‚okno do Evropy‘, tak to málokoho zajímalo. Ale když díky významnému vzestupu ekonomiky pohostinně otevřelo světu své dveře, Archóntové najednou zpanikařili. Nejen, že zástupci Archóntů byli fakticky odříznuti od řízení státu, ve značné míře díky Pjotrovi Arkaděvičevi Stolypinovi, ale Rusko také začalo upevňovat svůj vliv na mezinárodní úrovni, což bylo pro impérium Archóntů vážnou hrozbou. A o peníze ani tak nešlo. Slovanská mentalita představuje to, čeho se nejvíc bojí. Vždyť to není legrace, co když se slovanskou štědrostí nakazí jiné národy, co když se skutečně probudí jejich duše, ukolébané sladkými povídačkami a sliby Archóntů? Základy celého světa Archóntů tvoří sobeckost a materiální podstata. Prostřednictvím peněz ovládají celý svět. Tudíž by došlo k rozpadu impéria Ego, jež bylo vytvořeno Archónty a v němž jsou pro člověka hlavním bohem peníze! A to by znamenalo, že by také došlo k rozpadu jejich osobní nadvlády nad těmi zeměmi a národy, které se vrátí ke svým duchovním kořenům nikoli teoreticky, ale skutečně. Takže dojde k opakování stejného příběhu, jako v případě Imhotepa, jen v rozsahu větším než jeden stát? Pro Archónty je takový stav věcí horší než smrt!

A tak, aby nepřipustili tuto katastrofu z jejich pohledu globální, tak se vážně pustili do zničení ruského impéria. Nejen, že vtáhli zemi do války, ale také financovali uměle vytvořenou krizi a rozpoutali občanskou válku. Právě oni financovali únorovou ruskou buržoazní revoluci a předali moc do rukou takzvané prozatímní vlády, v níž všech jedenáct ministrů byli masoni. A to už ani nemluvím o tom, kdo se postavil do čela kabinetu, o Alexandru Fjodoroviči Kerenském, vlastním jménem Áron Kirbis, který byl synem židovky, masonem 32 stupně zasvěcení s masonským židovským titulem ‚rytíře Kadoš‘. Tento demagog poté, co byl prosazen do nejvyšších vládních kruhů, v podstatě během půl roku zničil ruskou armádu, státní vládu, soud a policii, způsobil rozpad ekonomiky a znehodnocení ruské měny. Lepší výsledek, než byl rozpad velkého impéria za tak krátkou dobu, si Archóntové nemohli ani přát.“

Konec citace.

Shrnutí

Archonti udržují lidi celá tisíciletí v nedostatku prostřednictvím bank a jejich finančním systému založeném na dlužním otroctví. Lidé na Západě dostávají půjčky s úroky, které nemohou splatit, protože dané úroky nebyly vydány do oběhu. Do toho teď uměle vytvořená energetická a surovinová krize čím dál víc lidi uvrhává do chudoby a dlužního otroctví.

Doporučuji vám si také poslechnout životopis svrženého Muhamara Kadaffího. Ačkoliv nebyl rasově Slovan, tak vůči svému lidu byl štědrý. V této zemi byli bezúročné půjčky, elektřina zdarma a za každé narozené dítě stát platil jednorázovou sociální dávku 5 000 USD. Stát Libie za Muhamara Kadaffího také platil lidem polovinu ceny ze zakoupeného auta. Lidé v této zemi, žili v prosperitě a bohatství. To byl důvod proč archonti tohoto vůdce nechali svrhnout a fyzicky zlikvidovat.

V Maďarsku a Rusku jsou podmínky podobné. Například Viktor Orbán zaklekl banky, které se v hypoteční krizi v roce 2008 utrhly ze řetězu a zvýšili úroky hypoték na úroveň ve které by je většina obyvatelstva Maďarska nebyla schopna splácet. Díky němu statisíce Maďarů nepřišlo o střechu nad hlavou.

Co archonti nenávidí jsou lidé žijící v prosperitě a bohatství, kteří se nestrachují o svou budoucnost. Proto neustále vyvolávají umělé krize (jako například zdravotní, potravinové a energetické), aby lidi mohli ovládat díky strachům o svůj život a budoucnost. Kdo dá lidem svobodný život bývá odstraněn.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner