Neděle , 26 března 2023

Transgender dospívající páchají až o 46 % častěji sebevraždu, než normální děti – Farma byznys, ale kvete

transgender

Za účelem rozvratu společnosti a zničení rodiny, Spojené Státy podporují transgenderovou ideologií. Říkají: „Však je nechte, ať si změní pohlaví.“ Není to nic liberálního, ale naopak se jedná o cílenou indoktrinaci s cílem zmanipulovat děti, aby si změnily pohlaví.

Studie "Cincinnati Children's Hospital Medical Center" zjistila, že 30 procent transsexuálních mladistvých (15 - 18 let), kteří navštívili zdravotní středisko se změnou pohlaví, mělo v minulosti alespoň jeden pokus o sebevraždu. U transexuálních vysokoškolský studentů (19 - 26 let) byly pokusy o sebevraždu vyšší, tedy na 46,5 procentech.

Z toho lze usuzovat, že lidé v pozdějším věku si uvědomují chybu změnit své pohlaví a často toho litují.

Někteří transgender čelí verbálnímu a fyzickému napadání a jsou více náchylní ke stresu, depresím a pokusům o sebevraždu, než běžná populace.

Scott (Kellie) Newgent

Scott (Kellie) Newgent lituje, že se nechala přeoperovat na muže.

Jedním z takových známých příkladů je osud Scott (Kellie) Newgent:

"Když mi psychologové, nebo partneři začali říkat, že jsem ve špatném těle, dávalo mi to smysl." Poukazala na to, jak byla psychicky zpracována ve 43 letech, aby si jako žena změnila pohlaví na muže. Dnes toho lituje: „Nechala jsem se předělat, abych vypadala jako muž pomocí hormonů a operací. Nikdy nebudu skutečným mužem! Je transfobní když říkám pravdu? “

Řekla, že když ona jako dospělá podlehla propagaci, tak děti nemají šanci se ubránit. Manipulace dětí ke změně pohlaví je systémová a finančně ohodnocená: „Mám tři děti ve věku, kterým to dělají. Tohle je tak hrozdě špatné. Každé ditě, které přesvědčí jim vynese 1,3 miliónů dolarů. Mě zmanipulovali ve 43 letech, vaše dítě nemá šanci.“

O tom jaký je to byznys pro farmaceutické společnosti svědčí také čísla z trevoices.org:

„Průměrné náklady pro děti za užívání hormonálních blokátorů v USA jsou 19 999 USD za roční „léčbu“ dítěte. Za rok 2021 ve Veké Britanii to je 19 999 $ x 2 519 dětí měnících si pohlaví = 50 377 481 $ ročně pro farma byznys. V USA počet dětí = 15 638, které si za tento rok změnili pohlaví = 312 744 362 USD ročního příjmu farmaceutickým firmám.“

V USA jsou dětem, kterým nemocnice mění pohlaví, podávány naví léky blokující pubertu v měsíčních injekcích v hodnotě 1 000 USD. To je další obrovský přísun peněz jak pro nemocnice, tak pro farmaceutické firmy, když vezmeme v úvahu pravidelný nárust „transgender pacientů“.

Foto: Děti na instagramu se chlubí svou transgender identitou a neuvědomují si, že podlehly manipulaci vlád a farmaceutických firem, které je ovládají.

Ohledně sebevražednosti transgenderu a podvržených studiích Newgent říká:

„Proběhly studie, že tyto přeměny pomáhají dětem psychicky. Všechny byly staženy, nebo pozměněny. Podle jediné dlouhodobé studie po sedmi až deseti letech páchají translidé nejvíce sebevražd po operaci.“

Scott Newgent založil organizaci TreVoices, na pomoc mladým, kteří trpí disforií pohlaví a varuje před nebezpečím změny pohlaví u dětí.

Vedlejší účinky změny pohlaví

Dětem a mladistvým jsou při změně pohlaví podávány blokátory hormonů. To má spoustu negativních účinků, jako je osteroporóza, což kdysi byla nemoc pouze u starých žen.

Používá se také chemická kastrace Lupron. V roce 2003 byl Lupron v USA souzen jako podvodný podnik. V té době zaplatili nejvyšší pokutu ze všech farmaceutických firem 874 miliónů dolarů. Lupronem se kastrují pedofilové, kterým to soud nařídil a nyní to dávají dětem, které podlehly manipulaci a chtějí si změnit pohlaví.

Lupron (leuprolid) 3měsíční dávka může stát v USA kolem 4 000–6 000 $ a 1-letý histrelinový implantát stojí 20 000 $ jako Supprelin LA nebo 3 500 $ jako Vantas (Stevens, Gomez-Lobo a Pine-Twaddell, 2015)

Některými z vedlejších účinků Lupronu jsou:

Mírné pálení/bolest/podlitiny v místě vpichu, návaly horka (začervenání), zvýšené pocení, noční pocení, únava, bolest hlavy, žaludeční nevolnost, změny prsou, akné, bolesti kloubů/svalů, potíže se spánkem, snížený sexuální zájem, vaginální diskomfort/ může se objevit suchost, vaginální krvácení, otoky kotníků/noh, zvýšené močení v noci nebo závratě.

Shrnutí

Je proto krajně nezodpovědné děti a mladistvé nabádat k tomu, aby si změnily pohlaví, protože se tím můžou vystavit ještě horším psychickým a fyzickým problémům. To, že se takový člověk pak izoluje a není okolím přijan mu na štěstí nepřidá.

Jak řekl masajský náčelník: „Pokud se někdo necítí jako muž, nebo žena, pak je problém v rodině nebo výchově.“ Proto by se tohoto problému měli ujmout rodinní psychologové, kteří by si promluvili s rodiči o tom, čeho se dětem nedostává.

Na druhé straně rodiče za to nemusí nutně nést vinu, protože výchovu dětí dnes z velké části přebírá Stát, který LGBT mezi dětmi vesele propaguje skrze učitele, psychology a jejich odborníky. Kořenem problému jsou tedy loutkoví politici, kteří chtějí institut rodiny a tradic narušit, protože to bylo vždy záměrem komunistické ideologie, která se snaží ovládnout svět.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.