Pondělí , 27 března 2023

Tři kroky jak změnit systém a žít ve svobodě a hojnosti

jak změnit systém

Jak řekl jeden známý člověk:

„Tenhle systém není k žití, ale k zblití.“

Podle Ing. Jaroslava Tichého dnes žijeme na přelomu dvou systémů. Jeden systém je otrokářský NWO s CBDC měnami. Druhý systém je založený na svobodě, decentralizaci a hojnosti, kde si každá žijící bytost sama rozhoduje o svém životě.

Někteří lidé říkají, že bychom se měli vrátit do normálu, ale co je to ten normál? Chodit každý den jako otrok do práce, abychom zaplatili složenky, protože jinak skončíme jako bezdomovec? Pokud jsou lidé tlačení tímto systémem takto ke zdi, pak to nemůžeme nazývat životem, ale otroctvím.

Abychom konečně mohli žít svobodným životem pro který jsme se zde narodili, tak musíme změnit tři základní příčiny problému. Musíme mířit přímo k jádru toho, co je hlavní příčinou našeho zotročení.

Řeknu vám tři základní kroky, které musíme udělat abychom získali to co mnozí lidé nazývají Zlatým věkem. Musíme mířit na základní příčinu problémů a tu odstranit. Jinak se budeme neustále motat v kruhu.

1) Vytvořit vlastní finanční systém

Dříve si lidé vyráběli  peníze sami tím, že je těžili ve formě zlata - tím se například inspirovaly kryptoměny, které vytvářejí peníze těžením skrze výpočetní výkon – a toto zlato si ukládali do bank za které dostali směnky, kterým se dnes říká peníze. Jakmile byl zrušen Zlatý standard, tak lidé byli okradení o své skutečné bohatství (zlato) a zůstali jim prakticky bezcenné papírky, které se dnes vydávají do oběhu prostřednictvím úvěrů soukromých bank. Dalo by se tedy říct, že banky nejenom okradli lidi o zlato, ale také jim vzali možnost, tvořit si své vlastní peníze.

To co musíme udělat je vytvořit zcela nový finanční systém. Musíme vzít soukromým bankám patent na tvorbu peněz. Peníze nesmí vznikat dluhem, ale Stát si je sám bude tisknout, čímž si je pak nebude muset půjčovat s úrokem od těchto bank. Tím se vymaníme z nekonečného babylonského dlužního otroctví.

Současná měna Česká koruna bude nahrazena například „Národní měnou“. Nemám nic proti České koruně, ale je třeba si uvědomit, že se jedná o firemní měnu, protože naše země je spravovanou firmou. Proto je potřeba tuto měnu zrušit a vytvořit národní měnu.

Jakmile bude zavedena národní měna se skutečně národními bankami, tak se zákonem zruší soukromé banky a jejich firemní měna. Na výplatní pásku nové měny přejde policie, armáda, IZS, lékařství, úředníci, celý státní aparát a pronárodní média.

Je potřeba si uvědomit, že skrze peníze si globalisté zajišťují celosvětovou moc. Platí si vlády, média a tím pádem i celý státní aparát, který je na jejich výplatní pásce. Současně zadlužují tento stát půjčkami s úroky. Lidé, kteří mají finanční závazky pak nemůžou z tohoto systému odejít, kromě pár jedinců, kteří upřednostňují čest před falešným pocitem jistoty.

Jak jednou řekl arogantně Mayer Amschel Rotschid:

„Dejte mi moc vydávat a kontrolovat peníze národa a je mi jedno, kdo píše zákony.“

Bohužel je to hluboká pravda. Za peníze si dneska můžou tito globalisté koupit všechno a kdo nepřistoupí na jejich hru, tak jednoduše nebude na jejich výplatní pásce. Skrze peníze vládnou světu. Proto je tohle náš hlavní krok: Sebrat těmto gaunerům patent na vydávaní a kontrolou peněz.

Je proto potřeba navázat spolupráci s bankéři, kteří chtějí lidstvo osvobodit, aby přechod na nový finanční systém proběhl bez problémů. Ve svém vysílání vlastenec Jaroslav Vrábel řekl, že takové kontakty má a na tom můžeme stavět.

Co se týče daní, tak by byla jedna spotřební daň. Žádné jiné povinné daně, poplatky, nebo pojištění by nebyli. Miliardáři, kteří utrácejí nejvíc by na daních zaplatili nejvíc, chudí lidé, kteří utrácejí nejmíň by zaplatili nejmíň. Jedná se o spravedlivý systém přerozdělování bohatství. Ten, kdo by nechtěl být závislý na finančním systému, by neplatil žádnou daň pokud by se rozhodl nic neutrácet a systém by jej uměle nezadlužoval neustálými finančními požadavky.

I přestože si Stát bude vytvářet své vlastní peníze, tak je potřeba nastavit alespoň tuto jednu daň, aby Státu byla vrácena část peněz zpět a Stát nevydával neustále nové peníze do oběhu, což by mělo za následek inflaci.

2) Znárodnění strategických infrastruktur

Jakmile máte patent na tištění peněz s novým finančním systémem, tak můžete vyplácet lidi. To Státu pomůže vyplatit akcionáře energetických, vodárenských, plynárenských společnosti a převést tyto společnosti do rukou Státu s přísnou kontrolou, aby nedocházelo k manipulaci s cenami. Zaměstnance těchto společností a například výdaje na opravy by platil Stát. Lidé by platili pouze výrobní cenu, takže celkové měsíční náklady na bydlení by byly pár desítek korun.

Ti co by se rozhodli získávat svou vlastní decentralizovanou energii jakou jsou vodní elektrárna, solární elektrárna, větrná elektrárna, rotopedová elektrárna, nebo také elektrárna s volnou energií nesmí být systémem vydírání prostřednictvím pokut, aby se někam napojovali, nebo platili daně za svou vlastní energií tak, jako je tomu dnes například u solárních panelů.

3) Decentralizované volby

V dnešní době volíme stejně jako ve středověku. Odevzdáme anonymní volební hlas do volební urny, který je tím pohřben a nelze zpětně váš hlas dohledat, protože není propojen s vaší osobou. Kdyby Donald Trump během svého prezidentského období změnil volební systém, tak se mu nemuselo stát, že mu ukradnou prezidentské volby. To je něco z čeho se musíme poučit a jakmile se vlastenecké strany chopí moci, tak třetí prioritou je zavést decentralizovaný volební systém.

Musíme založit systém postavený na blockchainu, kdy skrze QR kód a vaše volební číslo si můžete online dohledat, jestli váš hlas byl vůbec uznán, kdy, v kolik a kde jste volili a koho jste volili. Pokud by se vyskytl nějaký problém s vaším hlasem, tak to můžete jasně skrze sledování dokázat a nechat sjednat nápravu. Česká Pošta má také systém sledování zásilek a stejně to lze udělat i s volebními lístky. Anonymita by byla také garantována, protože váš hlas by byl dohledatelný pod volebním číslem přináležející vaší osobě. Koneckonců pro tento současný systém jsme také jenom čísla.

Více o decentralizovaném volebním systému a konkrétních krocích jak to udělat jsem napsal v minulém článku, takže to zde nebudu dále rozepisovat.

Shrnutí

Vracení tvorby peněz do rukou lidí, znárodnění klíčových infrastruktur a decentralizované volby jsou způsobem, jak vrátit moc do rukou lidí reprezentujících tento národ.

Je mi jasné, že globalisté se budou cukat. Skrze cukr a bič tomu budou chtít zamezit. Podle mého názoru tady stejně jde o holé přežití a my se nesmíme bát riskovat. V opačném případě, jak říká ekonom Lukáš Kovanda náš čeká „monetární nevolnictví“ z kterého již nebude cesty ven.

Do toho tyto zaprodané vlády, které jsou na výplatních páskách globalistů nás chtějí dotlačit do války s Ruskem, takže podle mého názoru stejně nemáme co ztratit.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Jeden komentář

  1. Jediným efektivním řešením je fyzicky odstranit všechny bankéře na nadnárodní úrovni, řekněme 50 až 100 včetně jejich genofondu, protože každé jiné řešení není definitivní. Oni totiž budou začínat usilovat o světovládu znovu a znovu, mají to totiž v genech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.