Sobota , 1 dubna 2023

Učitelé ve škole Colorado Springs nutí děti, aby si lepily roušky na obličej

Takto učitelé v americkém Colorado Springs šikanují děti, když mají špatně nasazenou roušku.

Matka tvrdí, že praxe by mohla způsobit dlouhodobé psychické poškození.

Učitelé na střední škole v Colorado Springs nutili děti, aby si na obličej nalepily roušky, což je popisováno jako „týrání dětí“.

Konzervativní komentátorka Michelle Malkinová upozornila na případ žákyně 6. třídy Rylee M., která napsala své matce SMS, aby jí řekla, že ji učitel varoval, a pak jí podal modrou malířskou pásku, aby si roušku zalepila na obličej.

Podle Rylee byl nejméně jeden další student nucen provést stejný ponižující a potenciálně nebezpečný postup, protože učitel trval na tom, že jejich roušky nebyly nošeny „správně“.

Ryleeina matka tvrdila, že nutit děti, aby si náhubek upevňovali nepohodlnějšími způsoby, by mohlo způsobit dlouhodobé psychické poškození.

"V našich dětech se rozvíjí určitý druh mentality, kdy takové omezení na vaší tváři [je normální]," řekla. "Tvoje tvář jsi ty, podle toho tě lidé znají, jen tě skrývají a nenechají tě dýchat, a to je jen extrémní přizpůsobování."

Další rodič, Tori Skeldum, podpořil její tvrzení.

"[Moje dcera] řekla, že učitelé měli na sobě pásku kolem zápěstí jako náramky, a kdykoli něčí maska ​​spadne, přilepí ji," řekl Skeldum. "Je smutné, že náš svět k tomu spěje a učitelé si myslí, že je to v pořádku."

Úředníci na střední škole Chinook Trail nyní provádějí „interní vyšetřování“ incidentu.

Jak jsme již dříve zdůraznili, studie zjistila, že průměrné skóre IQ malých dětí narozených během pandemie kleslo až o 22 bodů, zatímco verbální, motorické a kognitivní výkony utrpěly v důsledku lockdownů a rouškování.

Poté, co odborník na vzdělávání v článku tvrdil, že nucení školáků k nošení roušek způsobuje psychické trauma, Forbes článek brzy smazal poté, co se začal šířit.

Zdroj: summit.news

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.