V Číně léčí lidi nakažené koronavirem prostřednictvím vitamínu C. Slaví úspěch!

Autor. Martin Kirschner.

Vitamín C podle vědců léčí koronavirus (Public Domain)

Jelikož mi na lidech záleží, tak neustále hledám a analyzuji informace jak u nás, tak v zahraničí. Nedávno se mi podařilo najít informace, které s vámi musím sdílet a nemůžu si je nechat jen pro sebe, protože můžou lidem zachránit život. Věřím, že vám tyto informace pomůžou, protože v běžných médiích se nikde nedozvíte, že vitamín C dokáže léčit koronavirus.

Vitamín C zvyšuje imunitní systém a také bojuje s volnými radikály, které zapříčiňují různá onemocnění. Málo koho by však napadlo to, že je tento vitamín tak silným prostředkem k léčbě koronaviru. Vědci to však potvrzují. V Číně se vitamín C aplikují přímo do žil pacientům postiženým koronavirem v dávkách 24 000 mg denně. V některých případech stačí menší dávky.

O účinnosti Vitamínu C pojednává DR. Richard Cheng, který je ředitelem Medical and Scientific Advisory Board (Lékařská a vědecká rada):

Účinnost vitamínu C při léčbě koronaviru také potvrzuje specialista na zdraví Andrew Saul:

„Prosím, sdílejte toto s ostatními. Co i jen malé dávky vitamínu C snižují úmrtnost na pneumonii anebo SARS až 8krát. Nejlepší co můžete teď udělat je podávat co největší množství vitamínu C lidem, kteří onemocněli koronavirem. A to je to co se momentálně děje ve Wuhanu, kde mám přímo kontakt..“ říká Andrew Saul

Celý rozhovor Andrewa Saula si můžete poslechnout v angličtině zde:

https://youtu.be/g6HCrzGY2kM

 

Které přírodní léky můžou léčit koronavir

Přírodní léky, které můžou léčit koronavirus jsme si popsali v minulém článku

V souvislosti s novými zjištěními by však navíc na koronavirové onemocnění mohly nejlépe zabírat Goji plody.

Goji (Kustovnice čínská) je považováno za superpotravinu. Jedná se o drobné bobule, které obsahují až 500x více vitamínu C než pomeranče a jsou bohaté na antioxidanty. Antioxidanty pomáhají našim tělům bojovat proti něčemu, co se nazývá volné radikály, které způsobují onemocnění.

Goji můžete jíst jako sušené plody, pít jako čajový výluh, nebo se dají konzumovat v kapslích, jako doplněk stravy.

Upozornění: Tento článek není lékařským doporučením. Pouze sdílíme nejnovější poznatky vědců, kteří učinili nové objevy v otázce léčby koronaviru. Pokud se necítíte dobře, tak se poraďte se svým lékařem.

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.