Středa , 31 května 2023

WEF chce zabít miliony domácích koček a psů v boji proti změně klimatu

Světové ekonomické fórum (WEF) nedávno spustilo novou kontroverzní iniciativu, která pobouří ochránce zvířat.

Světové ekonomické fórum nyní vyzývá k porážce milionů koček a psů na celém světě ve snaze snížit „uhlíkovou stopu“, kterou produkují v důsledku konzumace masa.

WEF, které nařídilo mainstreamovým médiím, aby začaly prosazovat narativ, chce zavést mezinárodní politiku, která by vyžadovala, aby většina majitelů domácích zvířat utratila svá zvířata.

CNN, vždy v popředí prosazování globalistické agendy, začala nabádat své diváky ve snaze bojovat proti změně klimatu, aby své mazlíčky vyhladověli k smrti.

CNN nedávno na svém webu zveřejnila článek s názvem „Naši domácí mazlíčci jsou součástí klimatického problému. Tyto tipy vám mohou pomoci minimalizovat jejich uhlíkové otisky“. Liberální sadisté ze CNN v článku tvrdí, že masitá strava mnoha domácích mazlíčků způsobuje uvolňování plynů a tím oteplování atmosféry planety.

Zodpovědní majitelé domácích mazlíčků by měli vyměnit svého nejlepšího přítele za želvu pro záchranu planety "Hadi, želvy a plazi mohou mít opravdu malý dopad," podsouvá CNN.

Vaše kočka a čokl, vysvětluje CNN, budou muset jíst brouky stejně jako vy, za předpokladu, že vám Klaus Schwab dovolí tyto mazlíčky v budoucnu vůbec chovat.

Bloomberg, další hlásná trouba globální elity, ve stejnou dobu naskočil do rozjetého vlaku a vyzval majitele domácích mazlíčků, aby nechali své mazlíčky zemřít v boji proti inflaci.

Hollywoodská celebrita Emma Thompson zašla ještě dále a řekla majitelům zvířat, aby jedli své vlastní mazlíčky, aby přežili takzvanou klimatickou krizi.

Navrhovaná politika se setkala s pobouřením u skupin za práva zvířat a majitelů domácích zvířat, kteří tvrdí, že je neetická a zbytečná. Mnozí se také obávají nedostatku konzultací s majiteli domácích zvířat před tak drastickým rozhodnutím.

Navzdory odporu WEF tvrdí, že toto opatření je nezbytné, protože věří, že snížení počtu domácích mazlíčků na celém světě pomůže snížit globální oteplování a další ekologické problémy způsobené přelidněním. Tvrdí také, že tato politika pomůže snížit týrání zvířat, protože zajistí, že žádný mazlíček nebude vystaven zanedbávání nebo špatnému zacházení.

WEF se také dostalo pod palbu kvůli nedostatku transparentnosti v tom, jak byla tato iniciativa navržena a vyvinuta. Organizace dosud nepředložila žádné důkazy, které by naznačovaly, že eutanazie domácích zvířat bude mít pozitivní dopad na životní prostředí nebo bude bojovat proti týrání zvířat.

Pokud však v poslední době věnujete pozornost politice WEF, uvědomíte si, že ve skutečnosti nejde o záchranu světa. Všechny zásady WEF mají jedno společné: dehumanizují nás, degradují nás a zesměšňují nás. Jsou navrženy tak, aby vzaly všechny radosti života a způsobily maximální bolest.

Kampaň s cílem donutit lidstvo vzdát se masa a živit se brouky a cvrčky je dobrým příkladem. Zasvěcenec WEF ve skutečnosti připustil, že jde o „rozdrcení lidské duše“.

Proč by mělo být rolníkům dovoleno v rýsující se dystopii družit se s domácími mazlíčky jako způsob, jak se vyrovnat s beznadějí a odcizením, která vysává duši? K tomu jsou „neúčinná a potenciálně škodlivá“ psychiatrická antidepresiva, hloupá.

Pak je tu řízení k depopulací, které bylo dlouhou dobu konspirační teorií, ale nyní je zcela otevřené. Už se to ani nesnaží udržet v tajnosti.

Podle těchto dvou postav WEF jsou všechny náboženské skupiny v rozporu se Světovým ekonomickém fórem, protože náboženství chtějí „více duší“ a WEF „chce méně na planetě“.

V jakém bodě se zastavíme a řekneme si „dost“? Kolikrát musí Světové ekonomické fórum vyhlásit své zlověstné úmysly, než se svět zastaví a zaposlouchá?

Yuval Noah Harari (pravá ruka Klause Schwaba), který v minulosti vyslovil nahlas tichou část, a minulý týden přiznal to, co mnoho lidí dlouho tušilo.

Podle Harariho, který propagoval svou novou knihu, je velkou politickou otázkou 21. století: „K čemu potřebujeme tolik lidí?

A není to ani poprvé, co Yuval Noah Harari se přeřekl ohledně svých plánů s lidstvem. Nedávno prohlásil, že WEF považuje drtivou většinu lidské populace za zastaralou, zbytečnou a nadbytečnou.

Poradce WEF posoudil rozšířenou úzkost mezi „obyčejnými lidmi“ jako zakořeněnou ve strachu, že zůstaneme „pozadu“ v budoucím postupu společnosti řízené „chytrými lidmi“.

Takové obavy jsou podle Harariho oprávněné, když promluvil jménem elit a potvrdil: „Velkou většinu z vás prostě nepotřebujeme."

Samozřejmě, že mainstream byl ovládnut Světovým ekonomickým fórem a pokusí se vás zrušit, pokud si troufnete mluvit rozumně o jakékoli z těchto otázek. Podle maindstreamu v roce 2020 je obezita zdravá. Vakcíny nezpůsobují, že by lidé padali a umírali. A potrat je láska.

George Orwell nás před těmito časy varoval. Řekl, že nás přesvědčí, že válka je mír. Jakou měl pravdu.

Nyní se nás snaží přesvědčit, že eutanazie domácích mazlíčků je způsob, jak omezit týrání zvířat.

Jen čas ukáže, zda tuto kontroverzní politiku přijmou země po celém světě, ale jedna věc je jistá: majitelé domácích mazlíčků se neobejdou bez boje.

A ani by neměli.

Světové ekonomické fórum vydalo sérii mrazivých varování pro lidi na celém světě: odevzdejte svou suverenitu globální elitě, nebo čelte jisté smrti.

Tato kabala miliardářů a politiků toužících po moci dlouho plánovala zotročení mas a nyní podnikají své kroky.

WEF nás varuje, že pokud nevyhovíme jejich požadavkům, budeme čelit jisté zkáze. Tvrdí, že jedině předáním naších svobod a autonomie do rukou elit můžeme doufat, že se vyhneme katastrofám, které se rýsují na obzoru.

Ale stále více lidí se odmítá podřídit tyranským požadavkům WEF. Stateční aktivisté a rebelové povstávají v boji proti globální elitě, odhodlaní bránit svou suverenitu za každou cenu, odhodlaní chránit své rodiny a ty, které milují.

Připojíte se k nim v boji za svobodu, nebo se budete krčit ve strachu a podřídíte se požadavkům globální elity? Volba je na vás. Ale ať uděláte cokoli, nepodceňujte důsledky svých rozhodnutí.

Pokud se rozhodnete vstát a bojovat, pak vítejte mezi aktivisty. Vím, že se to občas může zdát temné a osamělé, ale masy se probouzejí a elita nebude schopna převzít moc tak snadno, jak si myslela. Dejte like a odběr tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení novinek, na které se mainstream neodvažuje sáhnout. A prosím sdílejte toto video s každým, o kom si myslíte, že je vnímavý k tomu, aby slyšel pravdu. Zůstaň silný. Tento boj vyhrajeme.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: newspunch.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.