Putin dělá poslední přípravy na „osvobození Ukrajiny“ a zničení NATO

Ruský prezident Vladimir Putin oznámil, že Rusko provádí poslední přípravy nezbytné k osvobození lidu Ukrajiny od zkorumpovaného nacistického režimu.

S příchodem zimy a tvrdší a zmrzlou půdou na Ukrajině, Putin připravuje svou armádu na velkou ofenzívu, která bude zahrnovat dva nejnovější členy NATO, Finsko a Švédsko.

Vladimir Putin znovu dramaticky eskaloval ukrajinskou válku tím, že zvýšil svou jadernou bojovou připravenost a posílil své vojáky o 350 000 mužů, aby zvrátil proud své neúspěšné kampaně a vyvolal obavy z globálního konfliktu.

Válečný štváč varoval, že Kreml investuje vše potřebné do rozšíření svého jaderného arzenálu a slíbil, že jeho tolik medializované hypersonické řízené střely Zircon budou jeho silám k dispozici během týdnů.

Na západních hranicích Ruska budou vytvořeny nové vojenské jednotky, které budou terorizovat a provokovat Finsko a Švédsko za to, že se tváří v tvář kremelské agresi snaží vstoupit do NATO.

Naturalnews.com uvádí: Velké nahromadění sil znamená, že válka bude také eskalovat, což by mělo přinést pauzu v řadách západních civilních a vojenských vůdců po týdnech slušných zisků ukrajinských sil a návštěvě Spojených států ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským, kde požádal o více zbraní. Přízrak jaderného konfliktu se nyní také dramaticky zvýšil, vzhledem k tomu, že rakety Zircon jsou schopné mezikontinentálního letu a mohly by nést jaderné hlavicemi.  Oh, a žádná protiraketová obrana v amerických nebo západních arzenálech je také nemůže zastavit.

Faktem je, že pokud Putin v Evropě použije atomovou bombu, zatáhne to NATO do války a na kontinentu se znovu rozzuří konflikt, což dá Číně příležitost, kterou potřebuje, aby se přesunula na Tchaj-wan a možná i Japonsko.

„Ve svém projevu k šéfům obrany v Moskvě“ tento týden uvedl Daily Mail, „Putin učinil řadu vzácných a upřímných ústupků ohledně své zpackané invaze, připustil, že s jeho mobilizací byly ‚problémy‘, a uznal vágní ‚kritiku‘ vůči jeho vojenské strategii. Ale aby obrátil svou reputaci, prezident "utratí cokoli bude potřeba na armádu‚ zlepší bojovou připravenost naší jaderné triády a zvýší počet svých vojáků z 1,15 milionu na 1,5 milionu."

Putin také řekl, že jeho vojenské síly by se měly poučit ze zkušeností na Ukrajině, aby mohly své síly modernizovat. Mezitím ale řekl, že bude věnovat zvláštní pozornost zlepšování a modernizaci jaderných sil, protože jsou podle něj „hlavní zárukou ruské suverenity“.

Dlouholetý ministr obrany Sergej Šojgu, který by měl, upřímně řečeno, nést lví podíl viny na špatné výkonnosti ruských jednotek, uvedl, že dodatečná pracovní síla bude využita k vytvoření nových vojenských jednotek v západním Rusku, opozičně na NATO a Ukrajinu. Naznačil také, že ruské vrchní velení se připravuje na další fázi 10 měsíců staré války na Ukrajině.

„Nemáme žádná omezení financování. Země a vláda poskytují vše, o co armáda žádá,“ řekl Putin v reakci na zprávy, že ruští vojáci jsou špatně vyzbrojeni a postrádají základní zásoby a často i munici.

Navzdory těmto zprávám hrozba použití jaderných zbraní pravděpodobně nedává velitelům NATO v noci spát. Možná je čas nechat Ukrajinu jít.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: newspunch.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.