Středa , 31 května 2023

WEF chce zrušit Vánoce v boji proti změně klimatu

Světové ekonomické fórum nedávno zahájilo novou kontroverzní iniciativu, která postaví křesťany do zbraně.

Světové ekonomické fórum nyní v rámci snahy o záchranu životního prostředí požaduje zrušení vánočních svátků v příštích letech.

WEF nařídila mainstreamovým médiím, aby začala prosazovat protivánoční narativ, a chce zavést mezinárodní politiku, která bude vyžadovat, aby vlády postupně upustily od vánočních tradic ve svých zemích ve prospěch „uhlíkově neutrálních“ oslav.

CNN, vždy v popředí globalistické agendy, nařídila svému publiku, aby loni zrušilo Vánoce kvůli Covidu.

Liberální sadisté v CNN letos chtějí, aby jejich publikum zrušilo vánoční plány kvůli klimatickým změnám. The Guardian, další globalistická hlásná trouba pevně pod kontrolou WEF, řekl svým čtenářům, že dávat dárky a vychutnávat si tradiční vánoční jídla je „sprosté“ a je třeba s tím přestat.

Místo krocana a všech příloh po vás Guardian chce, abyste zrušili své tradiční vánoční jídlo a nahradili ho hmyzem, brouky, cvrčky a umělým umělým masem Billa Gatese.

Nastupující demokratický bič Katherine Clarková je pevně pod kontrolou WEF a vzala si za své, že povede kongresové tažení za zrušení Vánoc a prohlásila, že to chce udělat pro své děti.

Zdá se, že Klaus Schwab nepřeháněl, když řekl, že WEF pronikla do levicových vlád po celém světě.

Ale proč je WEF tak rozhodnuté zrušit Vánoce?

Nejprve se musíte zamyslet nad jedním důležitým faktem: WEF se snaží předefinovat to, co znamená být člověkem na Zemi. Věří, že máme příliš mnoho svobod a že spotřebováváme příliš mnoho zdrojů.

WEF se nesnaží pouze proniknout do vlád a kontrolovat ekonomiky, chce redefinovat smysl života na Zemi. Nic míň.

Toto je článek na skutečném webu WEF. Jsou úplně mimo:

Psychologové říkají, že dobrý život nemusí být šťastný nebo dokonce smysluplný

Podle zasvěceného pracovníka WEF je mnoho politik WEF postaveno na „drcení lidské duše“.

Jaký je lepší způsob, jak rozdrtit lidskou duši, než popřením, že vůbec existuje?

Podle WEF je Ježíš falešná zpráva, Bůh je mrtvý a ty nemáš duši. Jste „hacknutelné zvíře“, které nemá schopnost svobodné vůle.

WEF je stále více nepřátelské vůči křesťanství a tradicím spojeným s Vánocemi. Je jasné, že Klaus Schwab se vědomě pokouší nahradit Ježíše Krista.

Yuval Noah Harari (pravá ruka Klause Schwaba) oznámil, že WEF je ve svých plánech tak úspěšné, že „nabývá božské síly“ z „tvoření a ničení“.

Tím rouhání nekončí.

Podle WEF přišlo nové jedno světové náboženství a sjednocuje celé lidstvo v uctívání u oltáře klimatické vědy, technokomunismu a eugeniky. V tomto novém náboženství prostě není místo pro vánoční tradice.

Harari také psal o Boží smrti ve svém bestselleru New York Times „Homo Deus: Stručná historie zítřka“.

„Více než sto let poté, co ho Nietzsche prohlásil za mrtvého, se zdá, že se Bůh vrací,“ napsal. "Ale tohle je fata morgána." Bůh je mrtvý – jen chvíli trvá, než se zbavíme těla."

Věnujte pozornost slovům, která se rozhodl použít. "Zbavte se těla." Harari tímto prohlášením odhalil hru WEF. Stejně jako vrazi, kteří se zbavují mrtvoly, se Schwab a jeho kabala aktivně snaží odstranit z povrchu země každou stopu Boha, Ježíše a křesťanství.

A to je jádro toho všeho. Máme co do činění s lidmi, kteří jsou odhodláni rozdrtit naše duše a přimět nás ničemu nevěřit. Potřebujeme bázeň. Potřebujeme zázrak. Zvláště v tomto ročním období o Vánocích.

Potřebujeme své tradice a Klaus Schwab a jeho technokraté v sálech Davosu nám je nesmí vzít pod záminkou boje proti změně klimatu.

Zdá se, že poukazování na zlo WEF nikdy nezpůsobí důlek nebo na ně nebude mít jakýkoli dopad. Proč? Protože nemají stud… nemají stud, protože nemají morální kompas, nemají morální kompas, protože žijí podle pravidla „účel světí prostředky“. Toto pravidlo zamořuje každé vlákno jejich ideologie, od zmanipulovaných voleb, přes otevřené hranice až po klimatické změny, vylidňování a vše na co si jen vzpomenete.

Lidstvo nikdy nečelilo tak vážnému protivníkovi. Zde v Hlasu lidu jsme odhodláni pokračovat v odhalování jejich zlé agendy co největšímu počtu lidí. Ale sami to nezvládneme. Potřebujeme vaši pomoc, abychom tuto zprávu rozšířili široko daleko. Dejte lajk tomuto videu a přihlaste se k odběru kanálu, abychom mohli pokračovat ve vysílání pravdy. Jsme v tom všichni společně.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: newspunch.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.