Středa , 29 března 2023

Život v souladu s božským číslem 9

Autor: Martin Kirschner.

Devítka byla v různých náboženstvích a duchovních směrech považována za nejvyšší číslo vesmíru. (Public Domain)

V esoterice a duchovních naukách je devítka považována za nejvyšší číslo vesmíru, které v sobě zahrnuje nejvyšší vesmírnou vibraci. Pokud chce člověk ve svém životě najít své poslání, potenciál a vymanit se z materialistických pout, tak je dobré být s tímto číslem v souladu (rezonancí). Devítka je opakem šestky, která naopak rezonuje na energii materialismu a zotročení hmotou.

V historii měli třeba v Řecku devět Můz. Apolonova lira měla devět strun. Devátého dne se slavily v Řecku tryzny. V Římě byla lhůta devíti dnů dobou očišťování jak po porodu, tak po pohřbu.

Zvláště oblíbená byla devítka u Keltů, odkud se dostala do středověkých legend o králi Artušovi. Tomu holdovalo devět králů, přisluhovalo devět majordomů a jeho zámek střežilo devět strážců s devíti psy. Ve starogermánském bájesloví se vyskytuje devítka především při apotropických, to je nemoc a neštěstí odvracejících ritech, při nichž se užívalo devíti haluzí posvátných stromů.

Devítku najdeme i ve staré Číně. Počítalo se tam devět nebí, devět dílů oběti a devět podob, jimiž se projevuje vesmírný řád, zvaný Tao. Devět poschodí mají asijské pagody.

Jak můžeme z historie vidět, tak devítka byla různými národy v historii hojně využívanou a jistě to mělo svůj důvod. Pojďme se teď podívat, kde se číslo 9 vyskytuje a proč.

Kde se vibrace čísla 9 vyskytuje

Numerologie

Podle numerologie vyjadřuje číslo devět pochopení, moudrost a odpovědnost. Jedná se o číslo završující cyklus.

Hudba

Ještě před necelými sto lety lidé běžně poslouchali hudbu založenou na rezonanci 432Hz (4 + 3 + 2 = 9). V roce 1955 však Mezinárodní organizace pro standardizaci (ISO) schválilo naladění veškeré hudby na frekvenci 440Hz po předchozím doporučení Josefem Goebbelsem.

Od té doby lidé poslouchají všude hudbu, která je disharmonická a která brání lidem projevit své božství, intuici a svobodnou vůli. Jak víme, tak některé písně v sobě nesou i podprahová data, která udržují lidi v nízkých vibracích.

Naštěstí dnes existují softwary, které běžní lidé používají k tomu, aby mohli hudbu zpátky přeladit na frekvenci 432Hz. Lidé pak tuto hudbu sdílejí třeba na youtube:

Objev Nikoly Tesly

Tento vědec se hodně zabýval čísly. Nejdůležitější čísla pro něj byly 3, 6 a 9.

„Pokud jste poznali velkolepost čísel 3, 6 a 9, měli byste mít klíč k vesmíru.“ – Nikola Tesla

U čísla 9 učinil zajímavý objev. Pokud začnete číslo 3 zdvojnásobovat na 6, 12, 24, 48, 96 a dále, tak součtem těchto čísel získáte buď číslo 3, nebo 6. Devítka je zcela mimo tuto rovnici.

Nikola Tesla si uvědomil, že číslo 9 je vesmírem sám o sobě.

„Chcete-li odhalit tajemství vesmíru, přemýšlejte v termínech energie, frekvence a vibrace.“ – Nikola Tesla

Těhotenství

V symbolice devítka označována také jako číslo plodnosti a početí, které obsahuje všechna předešlá čísla. Člověk přichází na svět v devátém měsíci těhotenství, do té doby je chráněn a vyživován matčiným tělem. Devítka je klíčem k našemu osudu, k budoucnosti a je vyjádřením dokonalosti a poznání tajemství života.

Falun Gong

Tato metoda zušlechťování těla a ducha si získala popularitu po celém světě. Jedná se o chi kungové cvičení skládající se z pěti cvičení. Všechna tato cvičení mají pro lidské tělo a ducha velký přínos.

Zajímavé je však třetí cvičení, které se nazývá Pronikání dvěma kosmickými extrémy. Toto cvičení je určeno na promíchání a sloučení kosmické energie, s energii uvnitř těla. Cvičení se provádí devětkrát pohyby nahoru a dolů po třech sériích (9 x 3 = 27 = 2 + 7 = 9).

Čtvrté cvičení nazývající se Falun nebeský oběh má také devět opakování po třech sériích. Toto cvičení umožňuje energii lidského těla obíhat přes rozsáhlé oblasti. Energie přitom neprochází pouze jedním nebo několika meridiány, ale obíhá z celé jinové části těla do celé jangové části, znovu a znovu.

Mistr Li Hongzhi, zakladatel Falun Gongu, totiž věří, že číslo 9 je nejvyšším číslem vesmíru a proto sérii devíti opakování zařadil do svých cvičení.

Moje jméno

Na závěr, takový můj soukromý průzkum.

Když jsem si dělal rozbor svého jména a to ať už jsem zadal jenom křestní jméno Martin, nebo jenom příjmení Kirschner, nebo celé jméno Martin Kirschner, tak mi pokaždé vyšlo číslo 9 podle numerologického kalkulátoru gematix in English Gematria.

Že by náhoda, nebo boží záměr?

Závěr

Je třeba si uvědomit, že čísla nevymysleli lidé, ale existují zde již od zrození vesmíru. Každému číslu dali lidé název a každé číslo v sobě nese určitou rezonanci. Pokud toto pochopíte, tak se naučíte vybírat si svá čísla pro svůj život a svůj záměr.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.