Pondělí , 27 března 2023

Projekt Blue Beam: WEF informátor odhaluje „falešnou mimozemskou invazi“

Mainstreamová média obvykle představují zprávy UFO jako okrajové příběhy pro podivíny, nicméně média se v minulém týdnu utrhla ze řetězu a podávala zprávy o pozorováních UFO a informovala o nich jako o seriózních zpravodajských událostech.

Vzhledem k tomu, že víme, že mainstreamová média přijímají rozkazy od globální elity, tak právě proto na jakýkoli posun ve vyprávění je třeba pohlížet s hlubokým podezřením. Je potřeba položit si otázku, proč média tak dramaticky změnila své vyprávění?

Podle informátora ze Světového Ekonomického Fóra je to další případ pro tzv. konspirační teoretiky, kteří zase můžou být o krok napřed před zbytkem světa.

Než však vysvětlíme, o čem jsou pozorování UFO, přihlaste se k odběru novinek, pokud si vážíte našeho obsahu a neváhejte se připojit ke komunitě čtenářů, pokud jste odhodlaní se bránit proti globalistické elitě, která je zodpovědná za své zločiny proti lidskosti. Doufám, že zůstaneme ve spojení.

Nyní se podívejme na sociální formování, které se odehrává v mainstreamových sítích, kdy připravují masy pro nejnovější a největší masový podvod.

CNN vždy v popředí globalistické agendy věnovala UFO zprávám bezprecedentní počet minut denně.

V posledních dnech jsme měli zprávy o UFO po celém světě. 2. února byl spatřen čínský balón a 4. února byl sestřelen.

Pak o šest dní později bylo nad Aljaškou sestřeleno UFO.

A hned příští den 11. února bylo nad Kanadou sestřeleno další UFO.

A v posledních dnech se objevila UFA nad Čínou a Uruguayem a poté byl  vzdušný prostor Montany uzavřen kvůli aktivitám DOD (oddělení obrany). 12. února bylo sestřeleno UFO nad Huronským jezerem.

Přestože mainstreamová média právě zrovna brát tyto události vážně a formovala masy, není tajemstvím, že světové vlády tyto události berou po celá léta velmi vážně. Ať už se snaží vyrobit psychické špiony nebo sledovat neidentifikované létající předměty, z historie víme, že vlády se snaží lovit pravdu za bizarními pozorováními a událostmi, které každý rok prezentují.

Podle dvou dobře situovaných zdrojů jsou však tyto nedávné události více než jen o odvádění pozornosti. Světová vláda plánuje vlastní nadpřirozenou událost.

Podle renomovaných zdrojů bude vláda v roce 2024 předstírat globální invazi mimozemšťanů, aby mohla zavést jednu světovou vládu.

A zde je to opravdu zajímavé.

Investigativní novinář Serge Monast ve své knize Project Blue Beam z roku 1994 píše, že OSN, NASA a další vládní agentury od roku 1983 pracují v tajnosti na přísně tajné operaci s názvem Project Blue Beam.

Účel? Připravit cestu pro globální vládu tím, že podvedete lidi, aby si mysleli, že je to konec světa.

Zde je to, jak to proběhne podle pana Monasta.

Za prvé, globální elita bude předstírat mimozemskou invazi a přesvědčí svět, že mimozemšťané plánují převzít hlavní města po celém světě.

Za druhé, náboženské skupiny budou zpracovány k vytržení nebo splnění proroctví jejich náboženství. To vše bude falešné, provedené pomocí velkých hologramů a mikročipů skrytých v rámci většiny moderní elektroniky.

Jakmile různé národy světa upadnou pod množstvím občanských nepokojů a paniky, nový světový řád se prosadí a lidé světa hledající záchranu u autorit, přijmou jejích pravidla.

Notoricky známý globalista Henry Kissinger si pustil pusu na špacír o plánu na konci 70. let. Kissinger, který je mentorem Klause Schwaba, jasně vysvětlil, jak globalisté přesvědčí Američany, aby přijali nový světový řád. Napsal:

"Dnes by Američané byli pobouřeni vojsky OSN, které by vstoupily do Los Angeles, aby obnovili pořádek; Zítra budou vděční! To platí zejména v případě, kdyby jim bylo řečeno, že pro ně existuje vnější hrozba, ať už skutečná nebo vymyšlená, což ohrožuje naši samotnou existenci. Stane se pak to, že všechni národy světa se zavážou světovému vůdci, aby je dostal z tohoto zla.

Jedna věc, kterou se každý člověk bojí, je neznámo. Při předložení tohoto scénáře budou individuální práva dobrovolně odebrána za záruku, že jim jejich světová vláda udělí jejich blaho. “

Kissinger nebyl jediným zasvěceným na konci 70. let, který hovořil o tom, jak se elita pokusí unést lidstvo a brutální sílou na ně uvrhne světovou vládu.

Wernher von Braun, německý a americký letecký inženýr, který pracoval na operaci Paperclip, přiznal na své smrtelné loži v roce 1977, že globální elita plánuje používat „teroristy a pandemie“ jako falešné vlajky pro manipulaci a ovládání mas. Ještě zajímavější je, že von Braun řekl, že poslední falešnou vlajkou bude „falešná mimozemská invaze“.

Globální elity vytvořily krizi s Covid pandemii, aby narušily svrchovanost národů a vyděsily masy do poddajnosti. A oni byli napůl úspěšní. Ale jako kdokoli, kdo věnoval pozornost znepokojivé rétorice pocházející z Davosu, tak bude vědět, že globální elita s námi ještě neskončila.

Zdá se, že Covid byl zkouškou uniformity a mají ještě větší nástroj ovládaní.

Co bychom tedy měli dělat, abychom zůstali v pohotovosti a zajistili, že s novým plánem neobstojí?

Pan Monast poskytl podrobnosti o tom, jak přesně elita spáchá tento podvod. Uvedl, že NASA použije nízkofrekvenční elektromagnetické vlny k telepatické komunikaci a že nový světový řád vyřadí hotovost.

V té době měli skeptici několik problémů s touto teorií spiknutí. V první řadě technologie potřebná k zaplavení světa realistickými vizemi mimozemšťanů a Mesiášů na začátku 90. let prostě neexistovala. Ale když se podíváme nyní do naši současné doby a zvážíme veškeré futuristické technologie o kterých mluvil pan Monast, tak ty již byly v posledních letech uvedeny elitou.

Není pochyb o tom, že globalistická elita má technologii k realizaci podvodu.

Víme, že americká vláda krátce pobavila myšlenku používat hologram během irácké války. US Air force plánovalo vymyti mozků jako nejlepší způsob, jak dosáhnout převratu v Iráku bez krveprolití. Navrhli vytvořit obrovský hologram, který by vypadal jako Alláh, který velí Iráčany, aby svrhli Saddáma Husajna. Tento plán nebyl nikdy implementován, ale skutečnost, že byl zvažován na tak vysoké úrovni, dokazuje, že tato technologie existuje.

Mikročipy, hologramy, elektromagnetické vlny pro telepatickou komunikaci…. Je záhadné, jak vše, o čem Monast psal v roce 1994, bylo v posledních několika letech zavedeno Světovým ekonomickým fórem.

Skeptici v té době se také ptali, zda vlády po celém světě mohou opravdu spolu dostatečně úzce spolupracovat a koordinovat, aby uskutečnily tento hromadný podvod.

Ale opět, všechno o čem Monast psal ve své knize se stalo. Světové ekonomické fórum proniklo vládami po celém světě a umístilo své vlastní lidi do nejvyšších míst v zemích jako jsou Kanada, Nový Zéland, Francie a Brazílie, abychom jmenovali jen několik z nich.

V roce 2023 není pochyb o tom, že by vlády po celém světě mohly koordinovat dostatečně úzce, aby uskutečnily hromadný podvod. Už jsme viděli, že se to stalo s Covid pandemii. Globální elita má hlas vlád a mainstreamových médií ze stejných propagandistických novin.

Pan Monast údajně psal novou knihu s dalšími bombovními informace o vládních plánech projektu Blue Beam, ale byl nalezen mrtvý v roce 1996. Oficiální příčina smrti byla uvedena jako infarkt.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: newspunch.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.