Neděle , 26 března 2023

Aktuality z VIP Novin – Červen 2021

Autor: Martin Kirschner.

Přátelé omlouvám se, že nevyšly květnové aktuality. Měl jsem docela dost práce, takže věřím, že vám to tyto Aktuality vynahradí a budou pro vás optimistickou vzpruhou.

Nejdřív však začněme s něčím znepokojivým a to nejlepší si dáme na konec.

Jaké pozoruji následky u lidí po vakcíně

Poslední dobou začínám pozorovat lidi, kteří jakoby kulhají, nebo mají nějak omezenou pohyblivost. Nepochybuji o tom, že z velké části je tohle zapříčiněno vakcínami proti Covid-19, protože i výrobce těchto vakcín uvádí, že jedním z vedlejších účinků vakcín je obrna.

Když už jsme u té obrny, tak Roman Šmucler dostal obrnu obličeje po druhé dávce vakcíny proti Covid-19. I přes to všechno je příznivcem vakcinace. Myslím, že lidé kteří se nechali očkovat a tohle říkají, tak nejspíš ztratili soudnost a trpí Stockholmským syndromem (Stockholmský syndrom je specifická pozitivní emoční i afektivní vazba a závislost oběti (např. rukojmí) na pachateli (např. únosci)).

Původně jsem to s tou obrnou u Romana Šmuclera brál jako nějaký vtip, ale ukazuje se, že tato zpráva je pravdivá. Tím chci také poukázat na to, že spousta lidí mi píše a i já to pozoruji, že se lidem po očkování mění chování k horšímu. Pozorujeme, že jsou agresivnější, podlejší a prostě ztratili to, čemu říkáme láska, empatie, soucit. Svou zkušenost s tím například sdílí chovatelka koní paní Rosická. Jiní zase říkají, že ztratily napojení na boha (své božství)

Hra se blíží ke konci

Nějaký čas to ještě potrvá, ale věřím, že spousta lidí se stává vědomých současnou situací a toho, co se kolem nás děje. Nikdy nešlo o ochranu našeho zdraví. Vždy šlo o to vpravit nám do žil genetickou vakcínu a podmiňovat to lidskými právy.

Předpokládám, že na podzim opět vytáhnou z televize bubáka a budou nás opět strašit nemocí, která neexistuje. Ovšem ve hře je tolik projektů na osvobození lidstva, že už to s nejvyšší pravděpodobností bude jejich poslední defilé. Chystám článek, kde tyto věci podrobněji rozeberu. Přihlaste se k odběru, aby vám článek neunikl.

Do té doby se držte. Zajděte si ven na procházku a nadýchejte se čerstvého vzduchu. Nedělejte si starosti o budoucnost, protože informace, které mám nasvědčují tomu, že vše nakonec dobře dopadne.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.