Sobota , 1 dubna 2023

Aktuality z VIP Novin – Leden 2021

Martin Kirschner.

V Kebab bistrech se roušky nenosí. Čína zavádí digitální Juan a přechází na bezhotovostní transakce. Whitepress se mnou zrušil spolupráci a suspendoval mi účet, protože prý šířím dezinformace. 

Zkušenost z Kebab Bistra

Asi před měsícem jsem šel do Kebab bistra v Ostravě. Nikdo ze zákazníků ani personálu neměl roušky. Uvědomil jsem si, že majitelé podniků jsou ti, kteří svou energii vytvářejí prostředí. Někdo má energii podřízeného otroka a někdo má energii svobodného člověka. To se pak promítá do hmotné reality.

Když jsem přišel na řadu, tak Turek, který mě obsluhoval, měl v očích energii sebevědomí, jistoty a klidu zároveň. Dlouho jsem neviděl tak sebevědomého člověka, protože někteří lidé, když nemají roušku, tak se strachují o své živobytí, nebo co na to řekne okolí. V jeho očích bylo napsáno, že má všechna opatření na háku.

Říkal jsem si, jaké by to bylo, kdyby všichni lidé v ČR byli jako ten Turek. To by tu žádný koronavirus nebyl. Já jsem v minulosti byl dvakrát v Turecku a musím říct, že Turci jsou velmi pohostinní, přátelští a hrdí lidé. Jistě najde se pár výjimek jako třeba Erdogan, ale celková mentalita Turků podle mě není špatná.

Kdo je hrdy a je sebejistý, tak roušky nenosí, protože ví, že je myšlenkově naladěný na zdraví, štěstí a prosperitu, což jej ochraňuje. 

Digitalní Juan

Další „konspirační teorie“ se stala realitou. Čínští komunističtí pohlaváři zavádějí digitalní Juan. V Číně se ruší hotovost a Číňané budou moci platit pouze bezhotovostně. Režim si od toho slibuje větší kontrolu nad svým obyvatelstvem.

Myslím, že Číňané jsou už úplně zotročení. Perzekuce, cenzura, společenské kredity a nyní pouze bezhotovostní transakce. Takhle si elity představují, že to bude vypadat po celém světě. Tohle je něco co nesmíme dopustit.

Být vámi, tak už bych přesouval své peníze do kryptoměn dokud ještě nad nimi máte nějakou kontrolu. Nakonec se ukazuje, že kryptoměny jsou skutečné peníze na rozdíl od klasických fiat měn. Podobně jako zlato i kryptoměny jsou v omezeném množství, takže nevzniká inflace, ale naopak stoupá jejich hodnota. Navíc jsou kryptoměny decentralizované, takže žádná vláda, exekutor, nebo finanční úřad vám je nemůže vzít a kryptoměnami se dá dnes platit třeba přes kartu Wirex.

Whitepress se mnou zrušil spolupráci

S touto marketingovou společností jsem spolupracoval na propagaci PR článků. Z ničeho nic mi oznámili:

Ani nenapsali, kteří inzerenti si stěžují a na jaké články si stěžují, abych je tedy mohl odstranit, jak si z Whitepressu přejí. Kdyby to totiž napsali, tak by se dala vést diskuze a prokázat, že ve VIP Novinách žádné dezinformace nejsou. Mě ani tak nevadí to, že se mnou rozvázali spolupráci jako to, že ze mě dělají vola. Ve všech článcích, které píši, jsou uvedeny zdroje, ať už na videa, dokumentační zprávy a případně i odkazy na jiné weby ze kterých čerpám. Tudíž se nedá mluvit o dezinformacích.

Navíc myslíte si, že by inzerenti objednávali PR články na webu, s jehož obsahem se neztotožňují? Vše je o nabídce a poptávce. Zbytek jsou pouze subjektivní dojmy. Já už s tímto portálem ani spolupracovat nechci, protože je mi jasné za koho kopou. Pouze jsem chtěl sdílet svou zkušenost, abyste zvážili, jestli s takovým portálem chcete i vy spolupracovat. Zbytečně jsem ztrácel čas inzercí na tomto portále. Je velmi snadné někoho z něčeho obvinit a nemít ani žádné argumenty.

Závěr

Pokud by kdokoliv chtěl říkat, že mé články jsou dezinformace, tak by to měl prokázat. Říct jenom: „To je dezinformace.“ dokáže i cvičená opice. V lednu 2020 jsem psal o tom, že nám budou nutit vakcíny a máme to tady. Psal jsem o tom, že zruší hotovost a už to zavádějí v Číně. Psal jsem o tom, že budou porušovat lidská práva a již to zažíváme.

Já jsem výjimečný v tom, že dokážu pravdivě psát o věcech, které se ještě ani nestali, ale nakonec k nim došlo. Myslím, že (alespoň pro mě) není tak těžké dát si jedna a jedna dohromady a vyvodit z toho výsledek. Informace ve VIP Novinách mají schéma a posloupnost, která pravdivě informuje a varuje lidi o tom, co chystají globalní elity na lidstvo a jakou realitu zažíváme. Pokud chce někdo vložit ruku do vroucí vody a říkat, že ta voda je studená, tak ať si tam tu ruku nechá.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.