Pondělí , 27 března 2023

Přesuňte vaše peníze do zlata a kryptoměn. Plánuje se zrušení hotovosti.

Autor: Martin Kirschner.

Elity se snaží hotovost kompletně nahradit digitálními čísly, aby mohli kontrolovat světovou populaci (Public Domain)

V souvislosti s diktaturou, kterou se elity snaží zavést po celém světě, souvisí i to, že chtějí zrušit hotovost. Díky hotovosti totiž lidé mají vyšší úroveň svobody a to elity nemohou dopustit.

Dne 28.9.2020 na tiskové konferenci v Berlíně hovořil Robert. F Kennedy Jr., který promluvil o současných restriktivních opatřeních v souvislosti s koronavirem. Zmínil, že dalším krokem elit bude zrušení hotovosti:

"Bill Gates se chlubí, že jeho satelity budou schopné nepřetržitě kontrolovat každý čtvereční centimetr na planetě. A mají další vynález. A tím je digitální měna. Jakmile naši měnu zdigitalizují a zbaví se hotovostní ekonomiky, budou mít nad námi absolutní kontrolu, protože budou moct danit každou transakci, banky budou moct vydělávat na každé transakci, nehledě na to, jak malá, nebo velká bude. Také budou schopni nás přimět k poslušnosti. Protože pokud budete neposlušní, budou vám moct zavřít bankovní účet a vyhladoví vás."

Zdroj tohoto citátu:

https://youtu.be/k_B6kW5pI9M

Jak sám Kennedy uvedl, tak největším propagátorem za zrušení hotovosti je Bill Gates. Ano ten Bill Gates, který chce nechat proočkovat celý svět. Bill Gates se totiž snaží vytvořit síť kontroly populace, jejíž součástí má být i zrušení hotovosti. Více o tom v tomto videi:

https://youtu.be/0bEuOuM0K2w

Ve videu je popsáno, jak se Billu Gatesovi podařilo již absolutně kontrolovat populaci v Indii. Tento systém chce zavést také po celém světě. Pod hláškou „Poznej svého zákazníka“ chce úplně zrušit hotovost.

Když se nad tím zamyslíme, tak 97% všech světových peněz je již nyní uloženo v digitální podobě. Pouhých 3% peněz je v hotovosti. Dalo by se tedy říci, že již nyní nemají lidé nad svými penězi plnou kontrolu. Se zavedením pouze digitální hotovosti však lidé ztratí nad svým bohatstvím kontrolu úplně.

Zachování své autonomie a svobody

Aby si člověk mohl udržet svou svobodu, tak nemůže být na někom absolutně závislý. Pokud jste totiž 100% závislí na jednom člověku, firmě, systému, službě atd. tak se stáváte otrokem takového systému. Proto je důležité vytvořit si více vlastních systémů, jak budete uchovávat své bohatství, než že budete mít své peníze uloženy v digitální podobě a Bill Gates vám je bude spravovat.

Vhodnou volbou je proto vyměnit své peníze za kryptoměny a zlato, než bude pozdě.

Zlato

Zlato je konzervativní komoditou. O tom žádná. Jelikož je ve světě omezené množství této komodity, tak to dělá ze zlata skutečně hodnotnou věc. Zlato se totiž nedá tisknout jako peníze.

Ještě před sto lety lidé vlastnili převážně zlato namísto peněz. Lidé si často zlato ukládali do bank a získávali za něj peníze, které v podstatě sloužili pouze jako směnka, která vám garantovala, že máte v bance uložené to dané množství zlata a můžete si jej kdykoliv vyzvednout.

Od doby kdy vlády po celém světě zrušili zlatý standard, tak v podstatě okradli lidi o jejich zlato (bohatství), které měli uložené v bance. V USA dokonce vyšli zákony, které v určitém čase nařizovali lidem, aby vládě odevzdali zlato, jinak by šli do vězení.

Nyní je načase vzít si své bohatství zpět. Zlato patří každému člověku a každé rodině. Žádný stát ani systém nemá právo vás připravovat o vaše bohatství. Příklad bychom si měli vzít ze Švýcarska, které je největším producentem zlata na světě. Skoro každá rodina v této zemi vlastní fyzicky zlato. Současně systém bankovnictví ve Švýcarsku, který maximálně hájí právo na soukromí a nedotknutelnost klienta je příkladem pro celý svět.

Zlato je skutečné bohatství a peníze už nemají cenu ani toho nabarveného papíru, jelikož víme, že dnes pouze 3% peněz jsou v hotovosti a zbylé peníze jsou pouze čísla v digitální podobě. Proto já v poslední době investuji do zlata a stříbra.

Kryptoměny

Většina námitek proč neinvestovat do kryptoměn je ta, že se jedná o nějaké digitální čísla a všude od různých médií a sociálních sítí slyšíme, jak je to nebezpečné a že přijdete o peníze.

V prvé řadě je třeba říct, že takový Google a Facebook již nyní vyvíjí vlastní kryptoměny, takže je celkem logické, že se snaží zničit konkurenční kryptoměny tím, že je pomlouvají. Věřte, že takový Mark Zuckerberg a jiní miliardáři mají spoustu peněz uloženo v kryptoměnách.

Dále pak i od různých vlád slyšíme, jak jsou kryptoměny nebezpečné a že by se tomu lidé měli vyvarovat. Již bylo učiněno několik pokusů vládami o centralizaci a kriminalizaci kryptoměn. Pokaždé tyto pokusy neuspěly. Kryptoměny jsou totiž decentralizované a znamená to, že nikdo a to dokonce ani vláda do nich nemůže zasahovat a nemůže vám tudíž ani kryptoměny zabavit, když se jí znelíbíte.

Když vezmeme v potaz to, že peníze se v budoucnu stanou 100% digitálními, tak námitka, že kryptoměny jsou jenom nějaká čísla na počítači, odpadá. Kryproměny (na rozdíl od peněz) jsou v omezeném množství a nikdo je nemůže jenom tak vytvářet z ničeho, jako to dělají banky s penězi, čímž pak vznikají hyperinflace. Nové jednotky kryptoměn vznikají tak, že se těží, což je náročný výpočetní proces, takže se nové jednotky kryptoměn dostávají do oběhu postupně. U Bitcoinu se může za celou historii své existence dostat do oběhu maximálně 21 000 000 jednotek této kryptoměny.

Dá se tedy říct, že kryptoměny jsou stoprocentním modelem zlata, až na to, že nejsou ve fyzické podobě. Má to, ale také své výhody, protože zlato vám může někdo fyzicky zabavit. Kryptoměny zabavit fyzicky nejde a ani digitálně to není možné pokud máte hardwarovou peněženku. 

Závěr

V dnešní době jsme zažili spoustu situací, jako je falešná pandemie a omezovaní lidských práv. Na povrch vyplouvá spoustu nových informací, o co v této hře jde. Pokud necháte své vlády (které řídí elity) spravovat vaše bohatství, tak na to můžete doplatit.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.