Úterý , 28 března 2023

Aktuality z VIP Novin – Září 2020

Autor: Martin Kirschner.

Krátké zprávičky ze světa i ze života. Co se událo nového.

Tyto aktuality budou spíše úvahové, než zpravodajské. Zrovna jsem se vrátil ze třídenního putování Beskydy, kde jsem spal pod širákem, jako za starých časů. Neuvěřitelně jsem si vyčistil hlavu a doporučuji to udělat i vám.

Zastrašovaní lidí

Jak víte, tak média neustále zastrašují lidmi koronavirusem. Skrze strach totiž můžete ovládat masy a snadněji prosazovat opatření na omezení lidských práv. Pokud by vláda začala omezovat naše práva bezdůvodně, z ničeho nic, tak by ji to snadno neprošlo. Když se ale použije záminka, tak to vládě projde snadno.

Jak víte, koronavirus je celosvětový problém, jehož cílem je zavést po celém světě technokratický komunistický řád. Technokratický proto, že nás chtějí napojit na přístroje, které nás budou sledovat a ovládat. Když se podíváte na Čínu, tak tam už něco podobného funguje. Už jim jenom chybí napojit lidská těla na Matrix.

Občas si říkám, jestli nedělám něco podobného, co dělají běžná MSM, když informuji o tom, co na nás chystají elity a co bude obsahovat vakcína. I tyto informace totiž můžou lidi vystrašit. Nicméně je to pořád menší daň za neinformovanost, kdy lidé jako stádo ovcí se společné zřítí z útesu do jámy nekonečného otroctví.

I přesto jsem se rozhodl, že už toho bylo dost. Myslím, že ve VIP Novinách vyšlo již dostatek článků, které lidem otevřeli oči ohledně této falešné pandemie a vakcinace. Pokud to stále někdo nechápe, tak nepochopí nikdy a je to jeho problém. Pak, ale neříkejte, že jste nebyli varováni. Je také možné, že k žádné vakcinaci nakonec nedojde, díky vůdcům jako je Trump a Putin, kteří nás ochrání.

Od teď se více zaměřím na pozitivně laděné články, i když neříkám, že už vůbec na toto téma žádný článek nevyjde. Nechci sice zavírat před světovým děním oči, ale pokud neustále píši o Matrixu, který na nás tento svět uvaluje, pak jsem sám součástí tohoto Matrixu. Světová dění nemají nic společného s mým životem a vesmírem. Možná, že i vy sami si uvědomujete, že všechny zprávy, které na nás chrlí MSM a opatření, která na nás házejí politici, jsou absolutně, mimo a nemají nic společného s naším běžným životem.

Je potřeba, aby každý jednal sám za sebe a vzal osud do svých rukou. Přijměte zodpovědnost za svůj život, své zdraví a své finance. Jak události běžného života ukazují, tak nikdo jiný to za vás neudělá.

Kontrast jakým přijímáme informace

Pokud by nějaký bloger alternativního webu přišel se zprávou: „Ve vzduchu poletuje neviditelný bacil, který vás chce všechny pozabíjet. Zachránit vás může rouška, dezinfekce a sociální distanc.“ , tak by se mu všichni vysmáli a považovali by jej za blázna. Když, ale s něčím takovým přijdou MSM a Stát na základě toho začne dělat opatření, tak tomu spousta lidí uvěří. Neříkám, že tady žádný bacil není, ale problém je uměle nafukován.

Když jsem putoval Beskydy tak jsem přemýšlel, proč tolik lidí věří tomu, co říkají MSM. Nakonec jsem si uvědomil, že to není nic nového pod sluncem a že přece vím již dávno, proč lidé něčemu takovému věří. Je to o tom (a říkal jsem to již mnohokrát), že systém nám skrze školství totálně vymyl mozky. Naučili nás, že máme slepě věřit autoritám, nemít vlastní názor a následovat učení (informace), která mají za cíl z nás udělat poslušné pracující otroky, kteří neustále plní nějaké úkoly a shánějí peníze pro systém.

Možná někdo namítne, že stejně neuvěřitelně zní můj článek o vakcíně proti Covid-19. Opravdu? A kdyby s touto informací přišla MSM média a i politici by začaly tyto informace potvrzovat, tak stále mi chcete říct, že byste tomu nevěřili? Teď promlouvám především k lidem, kteří stále spí.

Jak můžete vidět, tak vše je o kontrastu jak přijímáme informace a jak nás naučili, že je máme přijímat a věřit jim.

Miloš Vystrčil překročil červenou čáru, říká ČKS

Delegace, kterou vedl předseda Senátu Miloš Vystrčil do Tchaj-wanu se setkala s nelibostí Čínské Komunistické Strany. Čínský ministr zahraničí Wang I na to reagoval:

"Opakovaně nazval Tchaj-wan státem. A teď vyzývám evropské země, aby udělaly to samé. Nemyslíte, že je to otevřená provokace? Proto musíme českému předsedovi Senátu říct: Překročil jste červenou čáru! "

Překročit červenou čárů u čínského komunistické režimu znamená, že mu už nejspíš zbývá pár dnů života a může se stát nějaká nehoda. Třeba něco podobného co se stalo Jaroslavu Kuberovi u kterého je veřejným tajemstvím, že ho ČKS v podstatě popravila.

Závěr

Rád bych vás požádal o zpětnou vazbu, jak se vám moje články líbí. Souhlasíte s tím, že bych měl začít psát více o pozitivních věcech, které změní váš život k lepšímu, než se neustále zaměřovat na to, jak jde celý svět do háje? Napište mi na email, nebo do FB komentářů.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.