Sobota , 10 června 2023

Bill Gates plánuje mikrodávkovat lidstvo rakovinovým povlakem natřeném na VŠECHNO ovoce a zeleninu

Plány Billa Gatese otrávit naše zásoby potravin se rozjely naplno. The People’s Voice již odhalil Gatesův plán, jak donutit lidstvo, aby přestalo jíst maso a začalo jíst jeho syntetické hovězí – které shodou náhod u lidí způsobuje turborakovinu.

Gates, který se nespokojil s pokusem zakázat maso a nahradit ho karcinogenními syntetickými náhražkami, také podniká kroky k otravě zásob ovoce a zeleniny. Gates byl odhalen, jak pumpuje milióny dolarů do plánu, který zahrnuje pokrýt všechno ovoce a zeleninu neviditelným přípravkem, který nelze odstranit bez ohledu na to, jak silně ho drhnete.

Než se do toho pustíme, ujistěte se, že jste se přihlásili k odběru novinek, pokud jste to ještě neudělali, a připojte se k naši komunitě pro získání exkluzivního a necenzurovaného obsahu.

Apeel Sciences je společnost financovaná Gatesem, která pracuje na vývoji nového produktu s názvem Edipeel, jedlého nátěru na ovoce a zeleninu, který má vyřešit předpokládanou „krizi plýtvání potravinami“.

Přesně tak. Existuje další takzvaná krize vymyšlená elitami, která vyžaduje jejich naléhavý zásah a zahrnuje lidstvo, které má konzumovat jedovatější chemikálie.

Podle zprávy Food and Agriculture Organization z roku 2019 se přibližně 14 % veškerého ovoce a zeleniny vyprodukovaného pro lidskou spotřebu ztratí nebo se vyplýtvá na cestě mezi polem a supermarketem.

Ale nebojte se, Bill Gates má řešení tohoto problému, o kterém nikdo z nás nevěděl, že existuje, dokud nás na něj neupozornil.

Edipeel je popisován jako povlak, který je bezbarvý, bez zápachu a bez chuti. Povlak se plánuje stříkat na ovoce a zeleninu. Skládá se výhradně ze směsi potravinářských glycerolipidů, které jsou odvozeny z jedlých rostlinných olejů. Bill Gates nám slibuje, že tento produkt je zcela bezpečný ke konzumaci.

Máme bít na poplach?

Gatesův plán prodat nám Edipeel jako zcela neškodný má jen jeden problém. Existuje datová zpráva podrobně popisující toxickou povahu nového produktu, který prodlužuje životnost ovoce a zeleniny, a který se právě teď stává virálním.

Podle datové zprávy se chemikálie, které chce Gates používat k obalování ovoce a zeleniny, běžně používají jako chemické čističe.

Gates nám všem chce mikrodávkovat chemikálie, které jsou podle datové zprávy tak toxické, že každý, kdo s nimi přijde do kontaktu, by měl, cituji: „Nosit ochranný oděv, rukavice, ochranu očí a obličeje“.

A dříve, než někdo řekne, že existují bezpečné limity pro použití těchto chemikálií, v datové zprávě se uvádí, že "pro přísadu (přísady) nejsou známé žádné expoziční limity".

A jakékoli „rozlití nebo nekontrolované vypouštění do vodních toků musí být okamžitě hlášeno Environmental Agency nebo jinému příslušnému regulačnímu orgánu.“

Jedná se o vysoce toxické přísady, ale vzhledem k obrovským částkám peněz, které jsou čerpány do vývoje nátěru, existuje obrovské množství pozitivního mainstreamového tisku, který to prezentuje jako potenciál zbavit se velkého množství plastových obalů.

Řetězce supermarketů ve Spojeném království Tesco a Asda již produkt testují spolu s výrobci avokáda, aby prodloužili trvanlivost svých čerstvých produktů.

Většina obav se zatím točí kolem bezpečnosti produktu. Ale stejně znepokojující je nedostatek výběru pro spotřebitele, kteří nechtějí konzumovat produkty potažené Edipeelem, protože řetězce supermarketů a další jsou vtaženi do halasné propagace.

To je zvláště znepokojivé, protože povlak byl právě schválen pro použití na organické produkty v USA, což dále snižuje možnosti spotřebitelů – a nelze jej odstranit ani drhnutím produktu.

Foto: Co kdyby se místo špatného jídla stalo dobré jídlo? Vydrželo by déle, vytvořilo by méně odpadu? Ochrana rostlin. Produkt s delší životností.
Foto: Co kdyby se místo špatného jídla stalo dobré jídlo? Vydrželo by déle, vytvořilo by méně odpadu? Ochrana rostlin. Produkt s delší životností.

 

Společnosti Apeela Sciences tvrdí, že může prokázat, že jejich toxický chemický čisticí prostředek je bezpečný pro lidskou spotřebu, tím, že poukáží na "ověřené fakty" vytvořenýné zaprodanými ověřovateli faktů.

Je to neuvěřitelné. Apeel očekává, že své zdraví a zdraví své rodiny vložíte do rukou zaprodaných ověřovatelů faktů. Nezapomeňte, že ověřovatelé faktů nejsou kvalifikovaní v žádné oblasti. Nejsou to vědci a většina z nich ani kvalifikovaní novináři.

Jsou to prostě PR oddělení mainstreamových médií, které vlastní globalistická elita. Kontroloři faktů pracují z domova a dokonce je známo, že se chlubí tím, že pracují pro nadnárodní kruhy.

Příchod Apeelu na trh nám připomíná mnoho důvodů, proč nedůvěřovat médiím, a mnoho důvodů, proč upřednostňovat nákup a konzumaci místních, tradičně vyráběných potravin bez chemikálií, kdykoli je to možné.

To je dnes ještě důležitější, protože WEF nařídilo vládám, aby vykoply farmáře z jejich půdy.

Nyní přecházejí do další fáze svého plánu, která zahrnuje převzetí kontroly nad světovými dodávkami potravin a jejich centralizaci v obřích centrech.

Nizozemský premiér Mark Rutte si nedávno pustil pusu na špacír a pochlubil se, že Nizozemsko bude klíčovým hráčem v centralizaci do „globálního potravinového centra“ Světového ekonomického fóra.

Lidstvo se dokázalo uživit po celou lidskou historii, aniž by jakákoliv globalistická organizace centralizovala kontrolu nad zásobami potravin. Nemůžeme jim dovolit, aby se zmocnili kontroly nad naším jídlem, bez ohledu na to, na jaké krize se vymlouvají.

A měli bychom se vyhýbat falešnému masu, jako čert kříži.

Syntetické maso bylo silně propagováno Billem Gatesem a globalistickými elitami ve WEF jako řešení takzvané krize změny klimatu.

Gates se spojil s Richardem Bransonem, aby investovali desítky milionů dolarů do výroby falešného masa. Podle Gatese se západní svět musí „zcela přesunout na syntetické hovězí“.

Nyní se však ukázalo, že toto falešné jídlo způsobuje rakovinu prostřednictvím imortalizovaných buněčných linií používaných k jeho výrobě.

Ale je tu tu jeden problém, který mají Bill Gates a jeho globalističtí kumpáni. Jdeme po nich.

Toto je muž, který nazval vakcíny proti Covidu-19 „konečným řešením“. Promluvte si o tom, proč jim šlapeme na paty.

Lidé se probouzejí a díky lidem, jako jste vy, kteří šíří informace o skutečné agendě elity, se plány globalistů začínají rozpadat ve švech.

Přihlaste se k odběru novinek, pokud jste tak ještě neučinili, a neváhejte se připojit k naši komunitě stejně smýšlejících lidí, kde budete moci sledovat necenzurované zprávy a připojit se k nám v boji proti elitám. Jsme odhodláni pokračovat v odhalování zločinů globalistické elity – ale potřebujeme, abyste se k nám připojili v naší misi.

PODÍVEJTE:

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: thepeoplevoice.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Baxter Dmitry