Pondělí , 27 března 2023

Elon Musk: Pokud bude Trump zatčen, „bude znovu zvolen v drtivém vítězství“

Prezident Trump očekává, že bude příští týden zatčen v souvislosti s případem Stormy Danielsové, kde je obviněn z placení Danielsové v rámci „platby za mlčení“.

Při mnoha příležitostech veřejně prohlásil, že nespáchal žádné zločiny a že obvinění úřadu Manhattan DA's Office proti němu jsou „odhalené pohádky“.

Mike Sington píše: "Je to obrovská událost." Příští týden proběhnou poslední přípravy na zatčení Donalda Trumpa. Trumpovi budou „sebrány otisky prstů a zpracovány jako u každého jiného obžalovaného“. Tajná služba rozhodne, zda bývalého prezidenta spoutat, nebo ne. (Video: Fox News)

Orgány činné v trestním řízení se však na příkaz demokratických vůdců chystají zatknout bývalého prezidenta Donalda Trumpa již v úterý příští týden.

GWP hlásí: Zprávy o Trumpově možném zatčení zaplavily sféru Twitteru a upoutaly pozornost Elona Muska, jenž je generální ředitel Twitteru a Tesly.

V reakci na klip Fox News, který tvrdil, že Trump bude příští týden zatčen a spoután, Musk tweetoval „Pokud se to stane, Trump bude znovu zvolen s drtivým vítězstvím."

Musk nebyl jediný, kdo řekl, že pokud bude Trump zatčen, jen to zvýší jeho popularitu, protože několik jiných uživatelů na Twitteru vyjádřilo stejný názor.

„Obrátí se to. Trump bude populárnější, jakmile bude zatčen. Shromáždí se kolem něj pravice. Je to z jejich strany hloupý politický tah.“

Politický komentátor Ian Miles Cheong uvedl, že pokud bude District Attorney's Office, sídlící na Manhattonu, pokračovat ve svém plánu zatknout Trumpa, pak z něj udělají mučedníka.

„Pokud bude Alvin Bragg pokračovat ve svém plánu zatknout Donalda Trumpa, nejen že z Trumpa udělá mučedníka, ale také to vytvoří hrozný precedens – a srazí to Ameriku na úroveň banánové republiky. Něco takového se děje jen v banánových republikách.“

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.