Italská poslankyně Sara Cunial odsoudila Billa Gatese za celosvětovou genocidu

Autor: Martin Kirschner.

Proslov Sáry Cunial v italském parlamentu.

Bill Gates je člověk, který pomocí svých vakcín nechal především v zemích třetího světa zabíjet lidi. V dnešní době koronaviru mají jeho neziskové organizace za cíl snížit populaci i ve zbytku světa. Klasicky se použije výmluva, že vakcíny jsou pro naše dobro a že si je pod hrozbou pokut musíme vzít. Už jsem to předpovídal před čtyřmi měsíci v minulém článku.

Většina Evropských politiků se začíná probouzet a začínají chápat o co v této hře jde. Především v italském parlamentu se dějí neskutečné věci. Italští poslanci si vůbec neberou servítky a naplno odsuzují tento zločin, který byl spáchán na lidech, jejich svobodě, právech a především na jejich mysli. Takovým příkladem je italská poslankyně Sara Cunial, která odsoudila toto divadlo a Billa Gatese za to, že chce pomocí vakcín zabíjet lidi. Její proslov si můžete poslechnout zde:

https://youtu.be/JKwjh-SYN8A

Když už jsme v té Itálii, tak jiný Italský poslanec dost emotivně odsoudil toto divadlo s koronavirem. Řekl, že všechna opatření související s koronavirem jsou pouze nástrojem jak v Itálii (a samozřejmě po celém světě) zavést diktaturu a bezpráví:

https://youtu.be/M6g6pD0TGpo

Závěr

Jsem zvědav kdy si i česká vláda uvědomí, že byla v souvislosti s koronavirem podvedena. Také vyzývám vládu, aby nikdy neschvalovala povinnou vakcinaci, čímž by se dopouštěla genocidy na svém obyvatelstvu! 

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.