Sobota , 1 dubna 2023

Na opatření proti koronaviru zemřelo více lidí, než na samotný koronavirus

Martin Kirschner.

Je možné, že opatření proti koronaviru si vyžádala více obětí, než koronavirus? Již nyní je prokázáno, že na opatření proti koronaviru umřeli také lidé.

Zatímco vlády po celém světě dělají různá opatření, aby nás „ochránili“ před takzvaným koronavirusem, tak podle současných statistik vyplývá, že tyto opatření jsou nejen neúčinná, ale doslovně zabíjí lidské životy. V tomto článku si to ukážeme na konkrétních příkladech a podíváme se na konkrétní čísla, která dokazují, že opatření proti koronaviru zabila více lidí, než samotný koronavirus.

Slovák spáchal sebevraždu, když mu zjistili pozitivní test na koronavirus

Devětačtyřicetiletý muž z jihu Slovenska spáchal sebevraždu, když na základě testu zjistil, že je pozitivní na covid-19. Televize Joj informovala, že záchranáři, kteří se muže neúspěšně pokoušeli oživit, skončili v karanténě.

Zdravotníky totiž nikdo předem neupozornil, k jakému případu vyjíždějí. „Muž před spácháním sebevraždy svému příteli řekl, že má takovou formu covid-19, která způsobí jistou a pomalou smrt,“ uvedla televize. Přítel se ho snažil uklidnit, že výsledky prvního testu nemusí být stoprocentní a za dva dny absolvuje další testování.

Přítel měl podezření, že muž chce spáchat sebevraždu a zavolal na policii. Muže se však už nepodařilo zachránit. „K úmrtí muže došlo bez cizího zavinění,“ uvedla trnavská policejní mluvčí Martina Kredatusová. Podle televize Joj se muž zastřelil.

Zdroj: novinky.cz

Děti v USA páchají sebevraždu

Mnoho rodičů konkrétně v USA přišlo o své dítě, které spáchalo sebevraždu. Kvůli vládním opatřením děti nesmějí chodit ven a hrát si se svými kamarády. Lidský kontakt byl omezen a to má drastický vliv na psychiku dětí. Nejedná se o malou věc, protože lidský kontakt je základní životní potřebou. Kvůli strachu, který šíří média, že svět je nebezpečné místo plné hororu si některé děti sáhli na život.

Podle jednoho otce z USA spáchal jeho syn sebevraždu, kvůli izolaci způsobenou karanténou. Dále k tomu říká: „Můj 12letý syn, tři dny před jeho 13. narozeninami, si vzal život. Hayden byl normální kluk, netrpěl depresemi. Zemřel na virus covid. Nezemřel na něj, ale rozhodně kvůli němu. Jsem přesvědčen, a před čím varuji každého rodiče, kteří se dívají, že izolace způsobila emoční tsunami, která se žene tímto národem. Mám z toho velké obavy.“

Moderátor z Fox News zmínil tvrdá data k této tragédii:

„Měl důvod, mít velké obavy. To bylo před téměř třemi měsíci. Od té doby jsou lidé v zemi smutnější a izolovanější. Karanténa zahnala Američany na okraj. A to nejsou spekulace. Podle nových dat ze CDC, celá čtvrtina všech mladých lidí v této zemi ve věku 18-24 let, v poslední době zvažovali sebevraždu… vážně přemýšleli o tom, že se zabijí. To je obrovský a děsivý nárůst od předchozích výzkumů. Je to tragédie. Úzkosti a deprese jsou v rekordní výši. Spousta Američanů se chytla do spirály, ze které se nedostanou.“

Celý rozhovor si můžete poslechnout v tomto videi:

https://open.lbry.com/@otevrisvoumysl:7/tucker-carlson-na-zen-karant-ny-ni-lidem:3

Lidé jsou na dýchacích přístrojích zabíjení

Možná jste viděli záběry, třeba z Itálie, jak zdravotníci dávali „pacienty“ nakažené Covidem na dýchací přístroje. Podle mnohých lékařů tyto dýchací přístroje poškozují lidem plíce a tím je zabíjejí.

Dr. Kaufman říká o využití dýchacích ventilátoru k léčbě koronaviru, že způsobuje úmrtí:

„Ventilátor je přístroj, který mechanicky dýchá za vás. Musí vám do krku vložit trubici, spojit ji s tímto přístrojem, který vám v podstatě tlačí vzduch do hrudi. Mnozí tito lidé jsou ale bdělí. S bdělým člověkem tohle dělat nemůžete, protože by to pro ně bylo velmi nepříjemné a způsobilo to různé problémy. Musí tyto lidí dávat skoro do anestezie, dávají jim sedativa, aby přístroj mohl dýchat za ně.

Ví se, že když zdravé lidi dáte na ventilátor, zraní se, a dokonce mohou umřít… nesprávné užití ventilátoru způsobuje velkou míru úmrtí.“

Video kde doktor Kaufman mluví o smrtelném účinku ventilátorů, můžete shlédnout zde.

Na vážné poškození zdraví skrze ventilaci upozorňuje i doktor Buttar:

„Jakmile začneš člověka intubovat, musíš řešit spoustu dalších věcí. Problém je trauma z mechanické ventilace. Problém je dýchací zánět plic. Samotný proces intubace může způsobit zánět a trauma dýchací cesty… Jakmile začneš používat intubaci, musíš řešit další potenciální problémy. Došlo k tomu, že obešli proces s CPAP a BiPAP. Vůbec je nepoužívali. Vzali lidi s dýchacími problémy přímo do intubace.“

Video kde doktor Buttar mluví o škodlivosti dýchacích přístrojů můžete shlédnout zde.

Vzrůstá počet duševních problémů

Podle deníku.cz vzrostl počet duševně nemocných lidí o 30%. Počet lidí s depresemi a sebevražednými myšlenkami se ztrojnásobil!!!

Na podzim tohoto roku se očekává ještě větší nárůst lidí s duševními nemocemi:

„Co na podzim na základě výsledků studie, zkušeností z předchozích krizí a údajů ze zahraničí očekáváme, je nárůst depresivních a úzkostných poruch, poruch vznikajících v důsledku stresu, zneužívání návykových látek a sebevražednosti,“ říká primář psychiatrické kliniky Petr Mohr.

Vše má ještě vygradovat tím, že firmy začnou krachovat a lidé budou přicházet o práci:

„Firmy budou krachovat, lidi nebudou mít práci, spousta z nás bude nešťastných. Kolegové Michal Bauer a Julia Chytilová zjistili z dat, že procento depresí se téměř zčtyřnásobilo. Více než milion lidí má najednou navíc deprese, to je obrovské neštěstí,“ prohlásil Štrunc

Problém přiznal i premiér Andrej Babiš:

„Koronavirus má velice negativní dopad na naši společnost a negativní vliv na naše duševní zdraví. Dělaly se analýzy a vyplynulo z nich, že COVID-19 má vážný dopad na duševní zdraví. Došlo k nárůstu sebevražd,“ zdroj: CNN Prima News

Jan Hnízdil

Doktor Jan Hnízdil vyjádřil své znepokojení ohledně opatření proti koronaviru. Podle jeho názoru si tato opatření vyžádají více životů, než samotný koronavirus:

„Teď bude skutečně obětí přibývat, ale já si myslím, že už půjde o lidi, kteří už budou obětí těch vládních opatření,“

Zdroj citátu parlamentnílisty.cz

Dr. Tapper

Podle názoru amerického doktora Tappere, zemřelo na sebevraždu kvůli vládním opatřením více lidí, než samotný koronavirus:

https://cdn.lbryplayer.xyz/api/v3/streams/free/dr-tapper-tato-pandemie-je-duchovn-a/08344d1fed57bb9f641e0bc804cd43ab0c6b31e6/a88b86

Stovky lidí zemřeli kvůli rouškám

Nejčastější příčinou úmrtí kvůli rouškám je otrava CO2. Nošení roušek však může u mnoha lidí v budoucnu způsobit zdravotní problémy. Je to časovaná bomba:

„Já vím jak je škodlivý nedostatek kyslíku pro mozek. Kardiolog ví, jak škodlivý je pro srdce.  Plicní lékař ví jak je nedostatek kyslíku škodlivý plícím.“ říká německá neuroložka Margareta Griesz-Brissonová

Více o škodlivosti roušek a úmrtích způsobených nošením roušky, se můžete dočíst v minulém článku.

Lockdowny zabíjejí lidi

Tato nová "ozdravná" metoda, kdy jsou zavírány podniky a lidé má za následek zvýšený počet úmrtí. Lidé přicházejí o práci a podnikání. Jsou jim odebírány svobody. V důsledku toho páchají sebevraždy, nebo umírají na žal.

V tomto videi jsou popsány smrtelné důsledky lockdownů:

https://rumble.com/vbedn8-co-nikdo-nek-o-lockdownech.html

Opatření proti koronaviru vs. koronavirus

Nelze přesně určit kolik lidi zemřelo na koronavirus a na opatření proti koronaviru. Často totiž dochází k manipulaci s čísly, kdy lidé, kteří umřeli na jinou nemoc, jsou označení, jako že zemřeli na koronavirus. Také by se dalo spekulovat o tom, kolik lidí by si vzalo život, i kdyby tady žádná opatření proti koronaviru nebyla.

Nicméně na základě těchto informací je z hlediska logiky jasné, že opatření proti koronaviru si vyžádaly více obětí na životech, než samotný koronavirus. Už jen samotný fakt, že podle některých lékařů jsou lidé na dýchacích přístrojích v podstatě popravování, přispívá k tomu, že nejenom na opatření, ale také záměrně na neefektivní léčbu zemřeli deseti tisíce lidí po celém světě.

https://youtu.be/JrMVcUrbD1M

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.