Středa , 31 května 2023

Proč se sbírá lidské DNA skrze testování na Covid? Mimozemšťané chtějí lidmi geneticky manipulovat

Autor: Martin Kirschner.

Slouží sběry DNA pomocí testů k navržení genetické manipulace skrze covidové RNA vakcíny? (Public Domain)

Možná, že už jste slyšely, že testování slouží ke sběru lidské DNA. Vzorky DNA z těchto testů se pak posílají do Číny, kde je v současné době přesunuta koncentrace řízení vládnoucích elit. Proč má někdo snahu sbírat lidské DNA a kdo za tím stojí?

Můj názor je ten, že veškerou tuto vojenskou operaci zorganizovali reptiliáni a jejich otrocká rasa šediváci. Tyto bytosti svými genetickými pokusy a morálním úpadkem ztratili napojení na zdroj (vesmír/bůh), čímž tyto bytosti zdegenerovaly a hrozí jím zánik. Proto potřebují naše vzorky DNA. Naopak nás lidstvo chtějí zdegradovat, abychom lépe zotročitelní.

Následná citace je z knihy „Velký experiment – autor Wendy Kenedy, vydáné roku 2013“, která mnohé tyto souvislosti vysvětluje. Citát je ze strany 60 této knihy:

„Bytosti ze systému Zeta (šedí) jsou vysoce intelektuální a technologicky vyvinuté, ale nejsou vyzrálé citově. Zaměřovaly se na výzkum vnějšku a výsledkem je, že se postupně „odstřihly“ od jakýchkoliv emocí, přitom změnily svou DNA a ztratily schopnost se přirozeně rozmnožovat. Ve snaze zachovat svůj druh začaly pracovat s klonováním. Klonování je ale jen natolik dobré, nakolik dobrý je výchozí materiál. Po mnoha generacích se z toho důvodu opotřebovali podobně, jako když vytváříte kopie z kopie. Potřebovali proto novou DNA, aby posílily svůj druh. A kdo by mohl tomuto druhu zaměřenému na intelekt lépe pomoci s vytvořením rovnováhy než druh, u kterého jsou vyvinuté emoce? Jak jsme již řekli, vy Pozemšťané máte široké spektrum emocí.“

Dalo by se říct, že lidé jsou pro tyto mimozemské bytosti něco jako pokusné krysy. Tak jako my lidé testujeme na krysách, psech, nebo opicích různé léky, vakcíny a děláme na nich pokusy, abychom zjistili jak budou reagovat, tak stejně tak celá země je pokusnou laboratoří těchto mimozemšťanů.

Pokusnou laboratoř těchto bytostí bychom mohli nazvat iluzí (Matrixem), který vytvořili Anuakové (také známí jako Archonti). Další část této knihy ze strany 62 nám o tom řekne více:

„Před 400 tisíci lety se ve vašem slunečním systému vyskytla další skupina bytostí pocházejících z hvězdného systému Síria. Tento kolektiv humanoidů z planety Nibiru znáte pod jménem Anunakové. Přibližně před 40 tisíci lety se jejich aktivity v tomto systému zintenzivnily.

Vydali se na dobrodružné cesty Galaxie, aby si podmanily další světy. Jejich kultura je založena na spotřebě, využívaní zdrojů a shromažďování moci. Věrnost a loajalita na jejich žebříčku priorit nestály velmi vysoko. V procesu dobývání a expanze se pod jejich kontrolu dostala spousta druhů, které se pak staly jejich otroky a žily v iluzi Anunaků. Anunakové byli pyšní na své dovednosti v potlačování a manipulování informací a ve vytváření a rušení spojenectví podle toho, jak se jim právě zlíbilo. Spolupracovali s nimi někteří reptiliáni, s nimiž jste měli leccos společného jako někteří šedí.

Krátce před zánikem poslední velké civilizace Atlantidy přebývali mnozí Anunakové na Marsu. Průměrný Atlanťan byl zaměřen na hmotný svět, takže celková frekvence planety klesla. Kněží a kněžky, již byli ve spojení s multidimenzionálními aspekty svého bytí, si byli vědomí přítomnosti Anunaků na Marsu. Když situace v Atlantidě začala být bezútěšná, někteří kněží se na Anunaky obrátily s prosbou o radu a podporu. Anunakové v tom viděli příležitost získat větší vliv na planetu. Podařilo se jim zmanipulovat vaši minulost i veškeré informace o tom, kdo ve skutečnosti jste. Nebyli to původní tvůrci vaši DNA, ale provedli jisté genetické úpravy, které vám omezily paměť. Udělali to proto, aby mohli využít váš přístup k energii Zdroje. Každý z vás kdo aktivuje svá energetická centra, se totiž promění ve vířící energetickou spirálu. Na druhou stranu oni zapomněli, jak svá emociální energetická centra plně využívat, takže je musí dobíjet jen zvenčí. Je to podobné jako u Šedých, jak jsme o tom již mluvili.

V aktivitách temných kněží z Atlantidy pokračují ilumináti, kteří dodnes využívají znalosti a moudrost z oněch dob, aby nahromadily moc z níž má užitek jenom pár jedinců místo blahobytu pro všechny. Nadále tedy hrají hru moci a ovládaní.“

Mám za to, že to, k čemu došlo v Atlantidě (manipulace DNA) je obrazem toho, k čemu dochází dnes. Dneší Covid RNA vakcíny slouží ke genetické manipulaci lidí. Cílem těchto genetických manipulací je zredukovat a zdegenerovat lidstvo, včetně oslabení a zotročení naších božských schopností.

Je potřeba také vzít v úvahu, že těla většiny představitelů vlád jsou pouze klony (biologickými stroji), které mimozemšťané ovládají přímo, nebo se jedná o skutečné lidi ovládané pomocí technologie MK Control. Proto je ani nelze považovat za právoplatné vůdce zemí zastupujících lidskou rasu.

Jak můžete vidět, tak problém je dalekosáhlý a jde daleko za hranici České Republiky, EU a Země jako takové. Jedná se o intergalaktický zásah.

V knize na straně 70 se také popisuje důležitost vědomého dýchaní:

„Pokud cítíte napětí nebo pokud se vám informace od nás zdají zdrcující, nedělejte si starosti, ale raději se zeptejte sami sebe: co v mém těle spouští toto napění? Souvisí to s bezpečím, jistotou, s manipulací, kontrolou, s důvěrou, uznáním, nebo s pocitem opuštěnosti?

Je docela možné, že se v tomto procesu integrace polarit necítíte tělesně nejlépe, anebo máte dokonce obtíže a bolesti. Jsou to typické symptomy toho, že se v těle něco uvolňuje. Co pak potřebujete, je voda, voda, voda a zase voda. Jestliže pročišťujete své energetické pole od nižších vibrací, pročištuje se i fyzické tělo, Voda vám pomůže vyplavit toxiny, které se z těla uvolňují v důsledku toho, že zvyšujete svou základní vibraci.

Pomůže vám také více kyslíku čili vědomé dýchání. Dech označujeme jako velkou spojku. Dává do pohybu energii, jak ve vašem vibračním poli, tak i ve fyzickém těle

Vidíte, jak krásně vše do sebe zapadá? Kromě manipulace DNA skrze vakcíny nám zakázali svobodně dýchat, aby nás navíc energeticky a mentálně oslabily. Do toho přidejte šíření strachů, výhružek a zastrašován, což celkově rozloží lidskou mysl a schopnost dosáhnout napojení na Zdroj. V minulém článku jsem podrobněji rozepsal problematiku toho, proč elity nechtějí, abychom svobodně dýchali.

Nebýt těchto manipulací a zásahů, tak by lidstvo již dávno přešlo do páté dimenze a nastoupilo cestu k božství. Známe tvář nepřítele a teď nastává otázka, jak jej můžeme porazit?

Důležité je naučit se pracovat se svým strachem, protože pokud máte strach, tak těmto bytostem předáváte svou energii a jste pro ně zdrojem potravy. To je přesně to o co jim jde. Spousta lidí si již kvůli této jejich hře vzalo život. Nevpouštějte si proto jejich hru do svého života a zůstaňte nad věcí. Jste nesmrtelná bytost, tak na to nezapomínejte, ať se děje co se děje.

Další věc je nechovat se jako zmanipulovaná ovce, nepřistupovat na jejich pravidla a hry ve smyslu omezovaní vlastního dýchaní a vpichu geneticky upravené vakcíny. Je načase vzít si zpátky svou harmonii, svobodu a prosperitu. Kultivace vyšších vibrací vám k tomu pomůže.

Reptiliánsko dlužní bankovní systém se časem zhroutí, protože je neudržitelný. Je nepřístojné, aby lidé jako otroci sháněli pro tento nenažraný inflační systém peníze a živili jej svou nikdy nekončící prací (energií). Teď se ještě vše zrychlilo tím, jak lidé musí platit nesmyslné daně, pokuty a kupovat roušky, nebo testy, které nepotřebují. Proto třeba teď spousta lidí přechází do kryptoměn, které se nedají jen tak vytvářet z ničeho a bývají omezené svým maximálním množstvím, takže nedochází k inflaci (ztrátě bohatství), ba naopak k jeho zhodnocování. Spousta lidí také nechce, aby je systém skrze finanční transakce šmíroval.

Je spousta skvělých vynálezů (např. generátor volné energie), které jsou lidstvu zatajené a které by mohly lidstvo z tohoto systému osvobodit. Úkolem každého člověka je na tyto systémy přejít a vymanit se z pout starého systému.

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.