Pondělí , 27 března 2023

U soudu: Bill Gates, Anthony Fauci, BlackRock… Jednání Korona Komise začíná 5. února

Rozhovor, který pronesl Reiner Fuellmich s bonsens.org

Je nám ctí přivítat zpět německého právníka Dr. Reinera Fuellmicha, aby podal zprávu o pokroku Korona Komise. Výbor, který byl založen společně s kolegyní právničkou Vivian Fisherovou, aby objasnil údajnou pandemii Covid-19, provedl rozhovory s více než 100 odborníky z celého světa. Nyní došlo k závěru, že jediná „pandemií“ je ta, která se skládá z pozitivních případů, vykonstruovaných díky nesprávnému použití extrémně nespolehlivých RT-PCR testů. Tím, že z ničeho nic vytvořili armádu „chodících nemocných“, západní politici a mainstreamová média vštípili mezi obyvatelstvo širokou ochotu přijímat injekce škodlivé experimentální látky – přestože dotyčný virus není o nic nebezpečnější než chřipka. 

Dr. Fuellmich, vysoce postavený právník, který vyhrál případy proti gigantům, jako jsou Volkswagen a Deutsche Bank, nyní může oznámit, že „představitelé“ – Bill Gates, Dr. Anthony Fauci, Dr. Drosten, manažeři fondu aktiv BlackRock a Pfizer, mimo jiné – půjdou 5. a 6. února před soud. S pomocí skupiny mezinárodních právníků byl případ předán Korona Komisi.

Výbor se rozhodl pro řízení za zvláštních podmínek, u lidového soudu se skutečnými soudci, právníky, znalci a svědky, ale mimo zkorumpovaný evropský soudní rámec, který jen stěží přispívá k důvěře ve spravedlnost.

Navrženo tak, aby rezonovalo mezi obyvatelstvem, bude jednání vysíláno živě a také nahráváno pro účely přehrávání. Většina, i když ne všechna, alternativní média budou vysílat soudní proces. Netřeba dodávat, že bude zakázán přístup na YouTube a mainstreamová média.

Nicméně posledně jmenovaná média mohou považovat za nemožné zcela utajit tak neobvyklou událost. Aby se zabránilo otevření z jakékoli strany obvyklým zkreslujícím a pomlouvačným taktikám, Dr. Fuellmich během řízení neposkytne žádné rozhovory.

Dr. Fuellmich je nyní přesvědčen, že „falešnou pandemii“ spustil finanční průmysl, aby zamaskoval třicetiletou trestnou činnost, která se nyní rýsuje pod plným veřejným přezkoumáním. Zdůrazňuje, že v roce 2009, těsně po krizi rizikových hypoték, spustila finanční oligarchie podobnou akci, konkrétně aféru H1N1.

Tito recidivující bankéři, zachráněni daňovými poplatníky, měli být v té době vypuzeni. Ale v roce 2009 se udrželi u moci, říká Fuellmich, protože tolik lidí věřilo tomu, že jejich vlády prosazují opatření proti finanční mafii. Říká, že tyto vlády jsou příliš zkorumpované na to, aby vládly, stejně jako mainstreamová média jsou příliš zkorumpovaná na to, aby informovala. Nastal čas, aby lidé vzali býka za rohy.

BonSens.org se spojil s France Soir, aby vám přinesl tento rozhovor.

Zdroj: francesoir.fr

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz)

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.