Středa , 29 března 2023

Velká Británie bude čistit vodu jedovatým Grafenem

Autor: Martin Kirschner.

Jaké bude mít grafen důsledky na zdraví lidí, pokud se bude nacházet ve vodě? (Public Domain)

Technologická firma začne dodávat ve Velké Británii grafenové filtrační membrány pro čištění vody. Tisková zpráva zmizela po dvou dnech i z vodárenského webu poté co se tato informace začala šířit na Facebooku.

Firma vyrábí membrány na bázi oxidu grafenu a její účinnost čištění vody je prý fantastická. Prozatím se však počítá jenom s čištěním odpadních vod. Úpravy pitné vody přijdou později.

Nanočástice oxidu grafenu se však mohou postupně z membrán uvolňovat a dostávat do čištěné vody, varovali aktivisté na Facebooku a ten jim smazal skupinu a pro jistotu byla odstraněna i ta tisková zpráva z vodárenského portálu.

Co se to děje? Jistou odpověď nám může poskytovat Šanghajské inženýrské výzkumné centrum pro nanotechnologie, které si nechalo patentovat rekombinentní vakcínu proti koronaviru na bázi nanotechnologií s využitím oxidu grafenu jako nosiče.

Údajná konspirace je znovu potvrzena jako realita. Odborná studie z roku 2018 varuje před zdravotními hrozbami pokud nanočástice proniknou do potravního řetězce a dostanou se do lidského těla.

Číňané si tuto technologii grafenových vakcín na bázi rekonbinantních virů patentovali jenom v Číně, protože ve Spojených Státech a Evropě už utajené grafenové patenty vlastní vakcinační lobby.

Zdroj: Svobodný Vysílač (od času 1:12:00)

Zpráva se znovu na webu objevila

Britská technologická společnost G2O Water Technologies uzavřela svůj první komerční kontrakt na vylepšení membrán vodní filtrace oxidem grafenu. To je zvláště významné, jak pro technologickou společnost, tak pro vodní sektor na celém světě, protože se jedná o první komerčně úspěšnou aplikaci nedávno vyvinutého materiálu „zázrak“ pro úpravu vody.

Výhody používání oxidu grafenu spočívají ve zlepšení výkonu membrány, protože zmírňuje účinky zanášení, což je jedna z největších výzev, se kterými se provozovatelé membránových systémů filtrace vody potýkají. Díky potahu oxidu grafenu, úspěšně vyvinutém a řízeném společností na severozápadě Anglie ve spolupráci s Hydrasyst Limited, mohou operátoři zlepšit provozní efektivitu, snížit spotřebu energie a snížit spotřebu chemikálií. Očekává se, že se tím prodlouží životnost membrán a rovněž se výrazně sníží náklady na čištění vody a dopad na životní prostředí.

Hydrasyst, nejstarší osvojitel této technologie, je britským poskytovatelem pokročilých systémů membránových technologií na klíč, zejména v průmyslových procesech. Výkonný ředitel Kyle Wolff v komentáři ke své práci s G2O uvedl: „Jsme nadšeni, že jsme se již nějakou dobu úzce zapojili do pilotního projektu a aplikace grafenoxidových povlaků G2O Water Technology. Nakonec se podařilo prokázat jejich hodnotu pro některé z nejobtížnějších úkolů úpravy vody, se kterými se naši zákazníci potýkají; například v průmyslovém praní prádla. Díky povlaku z oxidu grafenu poskytují naše keramické membránové systémy s dutými vlákny významné provozní výhody, které koncovým uživatelům umožňují zvýšit efektivitu využívání vody a současně významně ušetřit náklady na energii. “

"Je to významný milník pro společnost a celé vodní odvětví." Je to první komerčně úspěšná aplikace oxidu grafenu pro úpravu vody, “řekl Chris Wyres, generální ředitel společnosti G2O Technologies. "Výsledky průmyslových zkoušek s Hydrasyst potvrzují výhody z reálného světa, které toto řešení přináší." Budeme úzce spolupracovat se společností Hydrasyst na zavádění systémů Nanopulse pro řadu aplikací na úpravu vody. Předpokládáme, že rozsáhlé nasazení tohoto transformačního řešení může přispět k řešení výzev spojených s nedostatkem vody a změnou klimatu. “

Zdroj: www.g2owatertech.com

Grafen ve vakcínách

V současné době se grafen přidává do Covid vakcín, aby se směsice látek rozšířila co nejrychleji do celého těla. Způsobuje také elektromagnetizmus, kdy po místě vpichu injekce drží kovové předměty:

Elektromagnetizmus také může u lidí způsobovat to, že lépe fungují jako anténa pro příjem elektromagnetických vln, jako například 5G. Podlel whistleblowerů může být pomocí technologie MK control lépe kontrolováno chování lidí a k tomu slouží manipulace vědomím a napojení na technologie pomocí sítě 5G.

Doktorka Dr. Jane Rubyová o vakcinách obsahujících grafen říká: „Snaží se očkovat lidi touto látkou, o které se nyní ví, že obsahuje oxid grafenu, což je pro lidi toxický jed, podle našich samotných vládních agentur není schválený pro použití u lidí, a nyní ukazujeme nepopiratelné důkazy, co tyto injekce dělají s krví člověka. Tohle jsou nebezpečné injekce, kterým se nepravdivě říká „vakcíny”. Snaží se je také vnutit vašim dětem. Je to naprosto šílené.“

Grafen se prokazatelně nachází ve vakcínách Moderna, Astra Zeneca a Pfizer.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.