Středa , 29 března 2023

Vláda nejspíš plánuje zvýšit zdravotní pojištění neočkovaným lidem – Zdravotní pojištění, nebo daň za svou existenci?

Autor: Martin Kirschner.

Budou neočkovaní lidé platit výši zdravotní pojištění? (Public Domain)

Biochemik Jan Konvalinka, navrhl jednu z metod, jak by se mělo přitlačit na lidi, kteří se nechtějí nechat očkovat:

„Jednou z nich je, aby neočkovaní platili vyšší zdravotní pojištění. Protože bezpochyby jejich rozhodnutí povede k větším výdajům na lékařskou péči.“

Podle Lubomíra Volného z Volného bloku je to tak, že když vypustí nějaký „odborník“ do éteru nějaký názor, tak s jistotou bude uplatněn v praxi. Podle šéfredaktora Aeronetu se tomu říká, technika heliových balónků, kdy se vypustí pomyslný "balónek naplněný héliem" s určitým názorem a zkoumá se reakce veřejnosti, kam až nechá tento héliový balonek doletět a co si nechá líbit.

Jisté je to, že v současné době jsou netestovaní a neočkovaní lidé finančně perzekuováni:

Zdravotní pojištění, nebo daň za svou existenci?

Rád bych tento článek rozvinul do hlubší úvahy, co je ve skutečnosti zdravotní pojištění, jak to vnímám já a jak to souvisí s dnešní dobou. Uvedu příklad ze své zkušenosti, protože na příkladech z osobní zkušenosti se podle mě lépe vysvětlují souvislosti.

Když mi bylo 20 let a byl jsem čerstvý absolvent maturity, tak jsem si našel práci jako hlídač v průmyslovém areálu. Bylo to na konci roku 2007, čili v době, kdy začínala ekonomická krize, takže jako čerstvý absolvent jsem byl rád že mám nějakou práci.

Když jsem si pak po půlroce našetřil nějaké peníze, tak jsem se rozhodl, že budu cestovat. Zjistil jsem, že i když nepracuji a třeba cestuji někde po světě, tak stále musím platit zdravotní pojištění. Zašel jsem tedy do své zdravozní pojišťovny (Tenkrát se to jmenovalo HZP, dnes je to ČPZP) a jako naivní dvacetiletý kluk jsem jim řekl, že by jsem chtěl tuto „službu“ zrušit, protože v ČR nebudu delší dobu a nemá pro mě cenu si zde platit zdravotní pojištění. Tam mi řekli, že to není možné. Jediná cesta prý je se přihlásit k jiné pojišťovně na území ČR, nebo být přihlášený v zahraniční zdravotní pojišťovně minimálně 8 měsíců a pak si můžu zrušit zdravotní pojištění u nás.

Musím říct, že to co mi řekla paní za přepážkou mě dost naštvalo a byl to můj první životní aha moment, že s tímto systémem není něco v pořádku. Proč tolik nějaké zdravotní pojišťovně záleží na tom, jestli jsem někde zdravotně pojištěný? A proč bych se vůbec měl odhlašovat ze systému, do kterého jsem se ani nepřihlásil?

Proč vám to tedy říkám? Většina lidí si myslí, že platí pojištění. Ve skutečnosti je to daň za svou existenci. Pokud by to bylo skutečně pojištění, tak by bylo dobrovolné, jak už to u pojištění bývá. V současné době vyplouvá pravda na povrch a lidé si začínají uvědomovat, že byli v mnoha ohledech systémem podvedeni.

Například FED (federální rezervní systém) se nazývá federálním (státním), i když federální vůbec není a patří soukromým osobám. Vakcínami se nazývají injekce, které by se správně měly nazývat Genová terapie. A pojištěním se nazývá něco, co by se správně mělo nazývat daní. Možná, že kdyby na vaši výplatní pásce stalo, že jste zaplatili daň 35% tak by jste se zřejmě vzbouřili. Když to ale rozporcují na daň, zdravotní a sociální pojištění, které jakoby je pro „vaše dobro“, tak jsou lidé ochotni to akceptovat.

Žába už se vaří velmi dlouho a současná falešná pandemie je důsledkem toho, kam to až lidé nechali zajít, a že jako ta žába, nevyskočily ihned z toho pomalu vařícího hrnce. To, že lidé akceptovali platit povinně nějaká pojištění, ať už pracují, nebo ne, je jenom jejich vlastní blbostí, že přistoupili na tyto podmínky.

Čili už to, že musíme povinně platit zdravotní pojištění, je už samo o sobě nemorální, neetické, podkopávající lidskou důstojnost a lidskou svobodnou vůli. Neustále to zotročuje člověka a nutí ho to, aby sháněl peníze pro tento systém a nedopřál si na chvíli se zastavit. Pokud by se navíc k tomu přihodilo to, že by lidé byli segredovani do skupiny A (očkovaní) a B (neočkovaní), kdy neočkovaní by platili vyšší tuto daň, tak by se zcela určitě jednalo o diskriminaci a apartheid, kde trestní sazba za takový počin je 20 let vězení.

Daň za svou existenci tomu říkám proto, že je veřejným tajemstvím, že Covid vakcíny zabíjejí lidi a přiznalo to i samotné CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí, je předním národním institutem Spojených států amerických pro veřejné zdraví). To, že nám globalistické loutky a takzvaní odborníci říkají nějaké názory, jak řešit pandemii není náhodné. V podstatě nám říkají: „Jestli chceš ještě chodit po tomto světě a nechceš se dát popravit vakcínou, tak budeš platit větší daně.“

Závěr

S tím jak se zvedá vědomí lidstva, tak spousta lidí žije zdravým životním stylem. Někteří meditují, cvičí jógu, umí pracovat s energiemi. Do toho sportují a zdravě se stravují. Takoví lidé neonemocněli už třeba desítky let. Proto nepotřebují léky, vakcíny, nebo zdravotní pojištění.

Život obnáší rizika a s tím je třeba se smířit. Když někdo skočí z letadla a neotevře se mu padák, tak pochybuji, že mu zdravotní pojištění vrátí život. Je také zajímavé, že v muslimských zemích je pojištění jakéhokoliv druhu zakázáno, protože to údajně podkopává důvěru v Aláha, který přece muslimy ochrání. Možná na tom něco bude. Nevím.

Každopádně každý by měl mít právo se rozhodnout, jestli si bude platit nějaké pojištění, nebo ne. Klasický citát říká: „Co je dobré pro jednoho, nemusí být dobré pro druhého.“ Je načase skoncovat se stádovostí zděděnou ještě z dob komunismu, a respektovat práva a svobodnou vůli jednotlivce.

Hlouběji o tomto tématu píši v článcích Jak se dělají novodobí otroci a Jak lodní právo zotročuje lidstvo a proč je důležité přejít na zdrojové právo.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.