Sobota , 1 dubna 2023

Vlády závádějí opatření proti „domácím teroristům“, říká David Icke

Autor: Martin Kirschner.

Společnosti, které patří pod Big Tech zavádějí cenzuru (Print Screen)

Možná, že jste slyšeli o tom, že se vlády po celém světě snaží zavést cenzuru, kterou ušlechtile nazývají „boj proti dezinformacím“. Cílem této kampaně je umlčet lidi, včetně odborníků, kteří mají odlišný názor na události, než má vláda.

V knize Život v přeludu David Icke předpověděl, že se vlády budou snažit zavést praktiky boje proti domácímu terorismu. Za domácí teroristy můžou být označení lidé, kterým se nelíbí nastup totalitního režimu a kteří budou označení za dezinformátory. Globální elity se totiž bojí, že se lidé dozví pravdu. Citát je ze strany 306 této knihy:

Citát z knihy:

„Domácí terorismus

Máme teď před sebou další stupeň této kolosální konspirace. Nazývá se „domácí terorismus“ a máme se z toho podělat strachy. Tento termín má označovat lidi jako jsem já, kteří odhalují konspirace a všechny aktivisty, kteří zpochybňují prvky Systému. Právě probíhá válka proti alternativním médiím. Google, YouTube (opět Google) a Facebook všichni cenzurují materiál, který Systém nechce, aby lidé viděli.

Manipulují také s počty návštěvníků a pořadím, aby potlačili návštěvnost stránek a v případě Googlu / YouTube ještě zamezují příjmům z reklam ve videích, která zpochybňují jejich vládce. Mně se to stalo s videem, ve kterém jsem odhaloval, co se skutečně děje v Sýrii a v době, kdy toto píšu, ho už vidělo téměř 350.000 lidí.

Většina alternativních badatelů a bloggerů v alternativních médiích je smířená s mizerným příjmem. Dělají svou práci na plný úvazek a i to málo, co dostávali z reklamy od Googlu / YouTube (na základě počtu shlédnutí jejich videí) pro mnoho z nich bylo důležité pro další pokračování v této jejich činnosti. A proto se na to Google / YouTube zaměřili.

Tyto gigantické korporace a ti, kdo je ovládají, se možná zdají všemocní, ale za jejich strachem se skrývají třesoucí se kolena a drkotající zuby.  Děsí se odhalení a probuzeného lidstva do takové míry, že cítí potřebu podkopávat nohy lidem, kteří zpravidla pracují od počítače doma v ložnici. Při vší své aroganci jsou to jenom patetičtí chlapečci v kraťáskách.

Další plán je zabránit lidem, aby bez povolení poskytovali odkazy na články uveřejněné na jiných webových stránkách. To má zastavit tok informací na alternativní stránky, které uveřejňují odkazy k mainstreamovým článkům a uvádí je na pravou míru.

Naprosto chápu, že není správné kopírovat články z jednoho webu na druhý a přitahovat si tím čtenáře. Jenomže alternativní média většinou připojují proklinky na tyto mainstreamové stránky a tím jim vlastně celkově posílají obrovské množství návštěvníků (a tím i zisků z reklamy). Ale rozdrcení alternativních médií je pro tyto vyděšené postavičky nyní mnohem důležitější než peníze. Nevadí, vždycky si cestu najdeme.  Google /YouTube je mimochodem ukázkovým příkladem neustále se opakujícího postupu a metody pro převzetí.

Archontské korporace nejprve zničí svou konkurenci, zajistí si zcela nebo téměř monopolní postavení, a potom diktují ostatním, co kdo smí dělat. Přesně to právě dělá Amazon. A nejen co se týče knih a publikování. Je nezbytně nutné zabránit zdrojům alternativních informací získat nezávislost na těchto korporacích a najít si vlastní distribuční a oběhové kanály.

Národní bezpečnostní agentura USA a její whistleblower Edward Snowden dokonce odhalil dokumenty, které potvrzují, že britské a americké výzvědné služby zaměstnávají lidi, aby dávali na sociální sítě, fóra a YouTube příspěvky, kterými diskreditují badatele a vykonávají na svém obecenstvu psychologickou manipulaci. Jejich úkolem je narušovat a „zasévat nedůvěru“. Až tak vyděšení jsou z toho, že by pravda mohla vyjít najevo.

Dalším logickým krokem je začít označovat lidi za domácí teroristy, a tak z nich udělat objekt teroristických cenzurních zákonů. Tedy logické je to pro imbecila. Učitelé ve Velké Británii dnes musí monitorovat žáky a hlásit jakékoliv známky „radikalizace“. Jedné skupině učitelů řekli policisté, že tato povinnost zahrnuje i odpůrce frakování a kapitalismu. Mírový protest proti ničení země a vodních zásob metodou frakování teď tito šílenci považují za „extrémismus“.

Převrácení, pořád se všechno převrací vzhůru nohama. Dokonce existuje psychiatrický výraz, který se používá pro některé děti a začíná se používat teď i pro dospělé a takzvané konspirační teoretiky: „porucha opozičního vzdoru (ODD).“ Pokud zpochybňujete autority a poukazujete na jejich chyby, musíte být přece šílení. Stejný byl argument pro věznění disidentů v sovětských psychiatrických věznicích. K zinscenování masové střelby jsou často používáni zdrogovaní troubové a panáci, kteří jsou obětí ovládání mysli. Toho se pak využije jako záminky k postavení vlastnictví zbraní mimo zákon a k šíření strachu z „domácího terorismu“."

Konec citace.

Shrnutí

Kniha byla napsána v roce 2016, ale události v ní popsané popisují to, co v dnešní době zažíváme. Maindstreamové sociální sítě zavádí cenzuru. Lidem s odlišným názorem jsou pozastavovány účty a je odkloňována návštěvnost. Jsou zaměstnávání trollové, aby diskreditovali názory opozičních lidí, kteří nesouhlasí s kroky vlády. Vlády zavádějí cenzuru pod trestem likvidačních pokut a hrozbou vězení. Je tohle ještě demokracie?

Cílem toho všeho je umlčet ty co odhalují pravdu, aby se spící masa neprobudila a neuvědomila si, že se kolem ní zavádí totalitní prvky pod záminkou boje proti terorismu, nebo boje proti Covidu.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.