WEF najímá neočkované piloty, aby s nimi létali do Davosu: „Bezpečnost našich členů je prioritou č. 1“

Klaus Schwab zakázal očkovaným pilotům přepravovat členy Světového ekonomického fóra do a z Davosu kvůli bezpečnostnímu riziku, které představují.

Podle zpráv jsou členové WEF přepravováni pouze neočkovanými piloty na konference v roce 2023 do švýcarského Davosu.

Josh Yoder, šéf americké Freedom Flyers (skupina pilotů proti očkování), řekl pilotovi Alanu Danovi, že dostává poptávky od davoských elit, které se zajímají o najímání neočkovaných pilotů na jejich služební cesty.

"Nyní mu volají bohatí podnikatelé a společnosti, protože chtějí létat se svými vedoucími pracovníky na business tryskáčích s neočkovanou posádkou," řekla Dana tento týden v "Maria Zeee Uncensored".

Video: "Neočkovaní piloti jako Josh Yoder se stávají vyhledávaným zbožím pro ultra bohaté":

Infowars.com uvádí: „Dostávají ten luxus, že si mohou vybrat, protože ve Spojených státech je stále k dispozici velké množství členů posádky, kteří nejsou očkováni, protože společnosti, pro které pracují, to neudělaly povinným.

„Tito bohatí podnikatelé vyžadují na svých služebních cestách neočkovanou posádku,“ dodala Dana. "Cestující u letecké společnosti, kteří si koupili letenku, takový luxus nemají."

Dana, bývalá pilotka JetStar, singapurské letecké společnosti, poznamenala, že takové dotazy se do australské části Freedom Flyers tolik nedostaly, protože tam nepůsobí tak dlouho a není tak „dobře propojená“. “

Téměř všechny velké letecké společnosti v USA nařídily experimentální vakcínu proti COVID pro piloty a posádky v roce 2021, což vedlo nesouhlasné piloty k založení U.S. Freedom Flyers.

O dva roky později se objevující data a nárůsty zdokumentovaných incidentů jedinců, kteří „náhle zemřeli“ poté, co dostali mRNA vakcínu COVID-19. To zřejmě nutí elitu obávat se, kdo s nimi létá po celém světě.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: newspunch.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.