Pondělí , 27 března 2023

Britská vláda v tichosti přiznala, že 94% úmrtí na Covid-19 jsou očkováni!

(Expose News) Zpráva, kterou v tichosti zveřejnila vláda Velké Británie jen několik hodin předtím, než premiér Boris Johnson oznámil svou rezignaci, odhaluje extrémně závažné skutečnosti.

Zpráva uvádí, že v Anglii za posledních pár měsíců dramaticky rostly úmrtí na COVID-19 mezi očkovanou populací, zatímco mezi neočkovanými drasticky klesaly.

Podle nejnovějších údajů, očkování v Anglii představovali šokujících 94% všech úmrtí na COVID-19 v dubnu a květnu 2022, přičemž 90% z těchto úmrtí připadalo na trojnásobně/čtyřnásobně očkovanou populaci.

Média využila rezignaci premiéra k odvedení pozornosti

Dne 7. července 2020 Boris Johnson, předseda vlády Velké Británie, oznámil, že rezignuje. Od té doby britská mainstreamová média odvádějí pozornost veřejnosti 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, zprávami o tomto sdělení a spekulacemi o tom, kdo by jej mohl nahradit.

V takových chvílích byste měli sledovat, jaké špatné zprávy se zveřejňují v pozadí v naději, že se jim nedostane velké pozornosti. Tak se také stalo – jen několik hodin předtím, než Boris Johnson oznámil svou rezignaci, zveřejnila jeho vláda nová data, která dokazují, že očkovaná populace v Anglii za posledních pár měsíců zažívala hrozné chvíle.

V březnu 2022 Britská agentura pro zdravotní bezpečnost (UKHSA) oznámila, že od 1. dubna 2022 již nebude zveřejňovat očkovací status případů Covid-19, hospitalizací a úmrtí.

V té době UKHSA tvrdila, že to bylo proto, že vláda Velké Británie ukončila bezplatné univerzální testování na Covid-19, a proto to ovlivnilo jejich „schopnost pečlivě monitorovat případy Covid-19 podle stavu očkování“.

Toto však byla lež.

Agentura pro zdravotní bezpečnost Spojeného království měsíce hledala výmluvu na zastavení zveřejňování údajů.

Začínalo se totiž jasně ukazovat, že očkovaná populace trpí obrovským poškozením imunitního systému, přičemž počet případů Covid-19, hospitalizací a úmrtí na 100 000 obyvatel je nejvyšší právě mezi plně očkovanou populací.

Účinnost očkování je záporná

Podle zveřejněných údajů je účinnost očkování od +10% po -105% a od očkování postupně s časem klesá u všech věkových kategorií po -160% až -391%. Záporná hodnota účinnosti znamená, o kolik procent mají očkováni větší riziko infekce těžkého průběhu a úmrtí, oproti neočkovaným.

Tato čísla se ani zdaleka nepřibližují k údajné +95% účinnosti deklarované společností Pfizer, že?

Nyní ale už máme více důkazů, že vlády a regulační úřady lhaly, a že současná mainstreamová mediální bouře kolem rezignace Borise Johnsona je jen odváděním pozornosti.

Je to proto, že jiná vládní agentura Velké Británie, známá jako Úřad pro národní statistiku (ONS), právě zveřejnila údaje o úmrtích podle stavu očkování.

Nejnovější soubor údajů z ONS má název „Úmrtí podle stavu očkování, Anglie, od 1. ledna 2021 do 31. května 2022“ a lze jej nalézt na stránce ONS ZDE a stáhnout si jej ve formátu pro Excel můžete zde.

Mezi úmrtími na Covid-19 drtivě převažují proočkování

Vzali jsme údaje poskytnuté ONS za duben až květen 2022 a vytvořili jsme následující graf zobrazující úmrtí na Covid-19 podle stavu očkování v Anglii mezi 1. dubnem a 31. květnem 2022:

Celkově podle ONS za tyto dva měsíce zemřelo na Covid-19 přesně 4 935 lidí, přičemž proočkování představovali šokujících 4 647 z těchto úmrtí (94,2 %).

Co je však ještě šokující, že trojnásobně očkovaných bylo 4 216 z těchto úmrtí (85,4%), přičemž mezi neočkovanou populací bylo zaznamenáno jen 288 úmrtí (5,8%).

Tato čísla si žádají menší vysvětlení:

Pokud očkování představují 94,2% úmrtí a míra proočkovanosti populace by byla také 94,2%, to by znamenalo, že očkování nemá na úmrtí žádný vliv. Nižší míra úmrtí očkovaných než míra proočkovanosti populace by znamenala, že vakcíny fungují. Vyšší míra naopak, že vakcíny zvyšují riziko úmrtí.

Podle statistik bylo ke konci května 2022 ve Velké Británii očkováno 79,8 % populace, ale očkování představují až 94,2 % úmrtí. Nebo opačný pohled: neočkovaných je 20,2% a na úmrtích se podílejí jen 5,8%, čili 4násobně méně.

Z uvedeného vyplývá, že očkování proti Covid-19 nejenže neposkytuje žádnou ochranu před úmrtím na Covid-19, ale riziko úmrtí ještě zvětšuje. Jedná se tedy o totální selhání vakcín, které zvyšují počty mrtvých na Covid-19!

Závěr

Pokud po těchto údajích bude kdokoli z pozice státní moci nebo medicínského experta propagovat, případně nabádat lidi na další očkování, dopouští se zločinu veřejného ohrožení a měl by být okamžitě uvězněn a trestně stíhán!

Prosím šiřte tyto informace mezi rodinu a známé, aby se nedaly namluvit na další kolo očkování, které se zřejmě začne zanedlouho na podzim.

Už teď totiž média straší příchodem „nového“ a ještě nakažlivějšího subvariantu omikronu BA.5 a vyzývají lidi k očkování. Nenechte se nachytat, jinak můžete vy nebo vaši blízcí velmi špatně dopadnout!

Zdroj: expose-news.com, Zpracoval: Badatel.net

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.