Středa , 31 května 2023

Kryptoměna Safemoon mapuje cestu dopředu pro rok 2022

V první letošní neděli SafeMoon bylo mnoho slibů a zdá se, že uživatelé SafeMoon se mají na co těšit. (Print Screen z youtube)

Generální ředitel SafeMoon John Karony se spojil s hlavou produktu Brianem Arriagou v první SafeMoon neděli tohoto roku, aby uživatelům přinesli řadu aktualizací.

V živém průkopnickém programu na YouTube, dne 9. ledna bylo sděleno mnoho informací. Od centra spojujícího všechny nabídky SafeMoon po větrné turbíny NFT a personální procesy, pořad SafeMoon Sunday sliboval hodně.

"Jsme téměř u 1 milionu stažení a uživatelů peněženek Safemoon!" Oznámil generální ředitel John Karony v přelomové aktualizaci.

Zdroj

Různé aktualizace

Sídlo SafeMoon, kde se video odehrávalo, vypadalo uhlazeně a nově, hodné projektu slibujícího velké věci. Tým hovořil o tom, jak byli rádi, že jsou ve svém vlastním prostoru, kde mohou svobodně inovovat.

Počáteční nadšení pro uživatele SafeMoon přinesla skutečnost, že jim bylo řečeno, že v blízké budoucnosti budou moci využívat kartu SafeMoon různými způsoby. Uživatelům bylo řečeno, že budou moci utrácet i další kryptoměny než jenom $SAFEMOON.

Zdroj

Generální ředitel mluvil o připravované kartě přímo:

"Bude to debetní karta, kde budete moci utratit svůj SafeMoon." Ať už v potravinách, ať už ve videohrách,“ vysvětlil Karony. "Nejen utrácet Safemoon, ale také jakoukoli jinou kryptoměnu, kterou máte na našich peněženkách, budete ji moci utratit také."

Zdroj

Uživatelé také mohli nahlédnout do pracovního procesu organizace. Oddělení SafeMoon mohou aktualizovat data přímo prostřednictvím řídicího panelu, který zjednodušuje všechny procesy z různých konců jejich oddělení. Důraz je kladen na škálovatelnost, jak vysvětlil tým, a uživatelé si mohou být jisti, že budou škálovat i nadále.

Jako připravovaný byl také zmíněn "spojovač" SafeMoon, který byl také prezentován jako nadcházející. SafeMoon spojovač se bude zajímat o různé druhy projektů od fundraisingu po youtubery. Byl sdílen scénář, kdy úspěšní youtubeři budou moci sdílet URL na stránku s odkazem na platbu, kde mohou přijímat dary a platby prostřednictvím kryptoměn.

Možnosti se zdály nekonečné, protože John Karony dokonce mluvil o skutečných větrných turbínách, které byly nakoupeny spolu s nákupy NFT. Jak realistická je tato vyhlídka, to se teprve uvidí, ale rozhodně to signalizuje nový úsvit pro nástroj NFT.

Zdá se, že cesta do roku 2022 slibuje pro projekt opravdu hodně a BSC News bude bedlivě sledovat, kolik toho tým dokáže splnit.‍

Co je SafeMoon?‍

SafeMoon je nový altcoin spuštěný v březnu 2021. Běží na inteligentním řetězci Binance a jde o protokol řízený komunitou Decentralized Finance (DeFi). Tento protokol se mírně liší od ostatních protokolů, když probíhají transakce. Dojde ke třem funkcím, odrazu, získání poolu likvidity (LP) a spalování. Účtuje také 10% poplatky každému, kdo prodá své tokeny, a ostatní vlastníci dostanou 5% z poplatků. Toto je metoda SafeMoon, která povzbuzuje držitele k hodl a odrazuje prodejce od prodeje.

Chcete-li se o SafeMoon dozvědět více, jsou k dispozici následující odkazy: ‍

Webové stránky | Twitter | Instagram | GitHub | Discord | Telegram | Reddit |

Zdroj: bsc.news

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.