Pondělí , 27 března 2023

Peníze ve velkém proudí k nadnárodním firmám, které neplatí žádné daně

Autor: Martin Kirschner.

Málokdo z lidí si uvědomuje, jaká hra se již staletí hraje proti obyčejným lidem. Zatímco běžní lidé platí vysoké daně, pojištění, poplatky, pokuty a jsou povinní si kupovat například respirátory, tak takzvaní vládci světa neplatí prakticky žádné daně a nic nemusí. (Zdroj: Public Domain)

Někteří lidé si myslí, že život není fér. Někteří se narodí se zlatou lžičkou v hubě a jiní se narodí do chudé rodiny. V současné době se bohatství celého světa ještě více přesouvá do rukou několika mála rodin. Je to proto, že mají dobrou karmu a nebo znají určité tajemství, které běžní lidé neznají?

Než vám však odpovím na tuto otázku, tak bych vám rád citoval z knihy „Ruce pryč od této knihy“ od německého autora Jana van Helsinga. Citát je ze strany 16 této knihy.

Citát z knihy:

„Nepoložili jste si ještě nikdy otázku, proč musíte vlastně platit daně z toho, co jste získali vlastní prací? A proč zlato světa patří jenom pár rodinám, které si rovněž z obchodu s diamanty a nerosty udělaly monopol? Rodiny, které před nedávnými časy prohlásily, že jim tato Země patří, a od těch dob těží, kolik se dá … A vy přitom i nadále platíte daně, a zlobíte se nad neschopnosti politiků, kteří úspěšně potápí jednu věc za druhou. Kdysi v Japonsku by tito politici, v případě, že by za sebou zanechali takovou ostudu sami spáchali harakiri. Dnes je za to odměňují vysokými důchody a pozicemi v koncernech.

Zvláštní svět, ne? A uprostřed toho všeho jste VY. Já však také, a proto to tady bude ještě legrace. Ne všichni jsme totiž rezignovali, ne všichni se vzdali. Jedni si otevírají ústa, jiní se činí perem, nebo prostě pracují na sobě a mění se.

Protože jen když se změní člověk sám, změní se i svět! Nezamysleli jste se ještě nad tím, proč vlastně jen pracujete a pracujete a nevydáváte se do světa jako kdysi vaši předkové? Mimochodem, proč jste vlastně chtěli udělat kariéru? Opravdu jste po tom toužili, nebo jste snad chtěli pouze imponovat vašemu otci, rodině či okolí?

Zeptejte se sami sebe: Kdo jsem JÁ, co chci JÁ? Co mi říkají moje city, co bych dělal nejraději já a co mi namlouvá moje „dobrá“ výchova? Je moje práce to, co chci opravdu dělat? Rozhodl jsem se pro ni zcela vědomě a nebo pracuji jen proto, že mě nenapadlo nic lepšího, anebo si to tak vyžádala rodinná tradice?“

Konec citátu.

Můj pohled na věc

Když se nad tím zamyslíme, tak co to jsou rodinné tradice a existují ještě vůbec nějaké? Nejsou náhodou rodinné tradice to, co nás naučili ve škole a my to pak dále předáváme svým dětem? Věty typu: „Musíš se dobře učit, aby sis našel skvělou práci.“, nebo „Nesmíš dělat chyby.“, nebo „Pokud se chceš na něco zeptat, tak se musíš přihlásit a vyčkat na schválení.“ Všechny tyto programy jsou nám již od školy po celé generace vštěpovány a vytvářejí v nás rodový program (epigenetický kód) díky kterému světové elity udržují běžné lidi v mentálním otroctví.

Řeknu vám jedno tajemství. Děti těchto nejbohatších rodin světa nechodí do běžných škol určených pro „plebs (otroky)“. Tyto děti chodí do elitních škol, kde je jim již od mala vštěpováno, že jsou výjimečné a že jsou budoucími pány světa. Učí se jak pracovat s přáními, vizualizacemi a následně svá přání realizují ve hmotě. Je to svým způsobem magie. Učí se, že nic není nemožné a že všeho lze dosáhnou správným nastavením mysli. Díky tomu pak dokáží řídit nadnárodní korporace s desetitisíci zaměstnanci.

Zatímco běžné děti se učí, že nesmí udělat chybu, tak děti z elitních rodin se učí, že chyby jsou jenom mostem k dosažení úspěchu. Zatímco běžné děti se učí, že mají poslušně platit daně, tak děti z elitních rodin se učí, jak optimalizovat daně tak, aby je v dospělosti vůbec platit nemuseli. Krásně je to popsáno v dokumentu Kabala II 7. část. V tomto dokumentu se například říká:

"Waren Buffett od roku 2006 přesunul 37 miliard dolarů v akciích k ... v podstatě svým dětem, aniž by zaplatil jakékoliv daně. Zkuste darovat nějaké peníze svým dětem bez zásahu finančního úřadu, který si bude určovat velkou část na daních."

Chápete co tím chci říct?

Zatímco mi poctivě dodržujeme všechna pravidla, jako jejich poslušní otroci, tak je žádná pravidla nezajímají. V dnešní době bylo vše vyneseno na světlo a bylo nám ukázáno, jak třeba naši politici na všechna pravidla a zákony serou. Přitom by si člověk řekl, že tam přece jsou sami odborníci, kteří mají své poradce na právo, zdraví a tak dále, takže by neměli dělat chyby. Už chápete?

Ten důvod proč bohatí bohatnou a chudí chudnou je ten, že bohatí si vytvořili systém se zákony, které jsou pro ně vhodné a které jim slouží. Běžný člověk neznalý zákonů ani neví jaké jsou jeho práva a možnosti. Jelikož chudí lidé (a tam již dnes řadím i střední třídu) se řídí podle tohoto systému, tak nikdy nebudou žít v nezávislosti, bohatství a absolutní svobodě, protože tento systém nebyl navržen pro ně, ale pro elitní rodiny.

Pokud vás toto téma do hloubky zajímá, tak si můžete přečíst moje články Jak se dělají novodobí otroci a také Jak se dostat ven ze systémového otroctví, kde se dozvíte, jaké cesty vedou k vaši svobodě a prosperitě.

Já osobně si v životě malé cíle nekladu a nestavím si myšlenkové bariéry, kterými mě naprogramovali ve školách pro otroky. Proto podnikám na eBay a pokud chcete, tak vás to také naučím ve své knize Podnikáme na eBayJak se totiž ukazuje, tak člověk by si měl budovat různé druhy příjmů a vytvořit vlastní systém, který mu zajistí dlouhodobě udržet bohatství. Především by lidé měli nakupovat od běžných lidí a ne od nadnárodních firem, díky čemuž se peníze opět udrží mezi lidmi.

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.