Středa , 31 května 2023

Veškerá vládní nařízení nás mají udržet v nízkých vibracích a zabránit přechodu do páté dimenze. Kdo za tím skutečně stojí.

Martin Kirschner.

Nechám na zvážení každého z vás, jestli uzná to, co se zde dočte. Berte to pouze jako můj názor, který nikomu nenutím. Na druhé straně z mého úhlu pohledu je na čase lidi probudit a chápat určité souvislosti.

Můj názor na celou pandemii je ten, že ji řídí reptliliání sloužící zájmům archontů (gnostiky nazývání démoni). Veškerá nařízení a lockdowny nás mají za cíl udržet ve strachu, depresích a tím pádem v nízkých vibracích. Z toho tyto bytosti žijí a z toho čerpají z nás energii.

Masky (dnes nazýváne roušky) se od pradávna využívali k magickým rituálům (nyní velmi destruktivním). Navíc nedostatek kyslíku nám zabraňuje napojit se na náš božský zdroj. Vakcíny mají za cíl změnit naši DNA, abychom byli více jako bioroboti. Všechna tato opatření nám mají zabránit k přechodu do 5D dimenze a znovu nabití božských schopností, harmonie a svobody ducha.

Zde je ukázka z filmu Smrtihlav (1998), kde se mluví o mimozemských bytostech manipulujících s lidmi skrze vakcíny. V této konkrétní ukázce je ukázáno co dokáže jeden vědomý člověk na kterého vakcíny nepůsobí. Takové filmy rozhodně nejsou náhodou a mají za cíl lidstvu předat určité poselství:

Asi nejvíce vystihující Archonty je tento citát: "Aby udrželi Archonti svou moc nad lidmi, potřebují udržet lidstvo v nevědomosti o své vlastní existenci, svých manipulacích, cílech a iluzích. Pohlédnete-li s otevřenou myslí na dnešní svět zjistíte, že přesně toto pokračuje i dnes, a to ve zvýšené míře. Systém se živí kreativitou a prací lidí skrz útlak, vydírání, daně a úroky z úvěrů. Archonti, loutkaři za "scénou" zde vybudovali finanční systém a Systém obecně, aby mohli parazitovat na lidské energii a lidské kreativní tvořivosti." Zdroj citátu celostnivzdelavani.cz

Dneska to můžeme vidět, jak jsou lidé utlačováni skrze finanční systém z kterého se nemůžou vymanit. Lidé mají úvěry, hypotéky, do toho musí platit daně, kupovat povinně zdravotní materiály, Covid testy a jsou vystavování hrozbou pokut a jiné finanční šikany, když se třeba rozhodnou svobodně dýchat. 

Možná si kladete otázku proč by to dělaly? Těch důvodu je několik. Jedná se o emočně chladné bytosti, které nemají problém škodit a ubližovat lidem. Živí se z našeho utrpení a mentálního otroctví. Druhá věc je ta, že se nás bojí. Pokud by se lidstvo skutečně probudilo a objevilo by svůj skrytý potenciál, tak archonti včetně reptiliánu by byli nám lidem vydání v milost a nemilost, protože bychom byli nesmírně mocnější než jsou oni. Z jejich pohledu k tomu nesmí dojít a proto probíhá masívní očkování s cílem nás vyhubit, zdegenerovat, oslabit a zotročit naše božské schopnosti. Šíření strachu z médií nás má udržet v nízkých vibracích a tyto nízké vibrace poslouží jako potrava pro tyto mimozemské bytosti.

Myslím, že než se dál rozepisovat, tak vám doporučuji shlédnout tento film a pochopíte souvislosti. Také vám doporučuji podívat se na odkazy zde uvedené, kde jednotlivá témata rozvíjím.

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.