Sobota , 10 června 2023

Italská politička Meloniová je „viditelně naštvaná“ poté, co Trudeau na G7 začal prosazovat agendu LGBT

Pokusy Justina Trudeaua prosadit svou LGBT agendu na G7 zanechaly italskou premiéru Giorgii Meloniovou podle zpráv „viditelně“ naštvanou.

Trudeau využil setkání s Meloniovou, aby mluvil o jejím odporu vůči gender-ideologii.

Kanadský premiér řekl: "Kanada je zjevně znepokojena některými (pozicemi), které Itálie zaujímá, pokud jde o práva LGBT, ale těším se, že si o tom s vámi promluvím."

Brietbart píše: Na schůzce G7 v Hirošimě v Japonsku prý létají jiskry, přičemž komentář kanadského premiéra Justina Trudeaua k otázkám LGBT je popisován tak, že odchází od svého italského protějšku Giorgie Meloniové, která vypadala viditelně otráveně.

Od loňského převzetí moci Meloniová neustále tlačí Itálii do pravice v různých sociálních otázkách, včetně ideologie LGBT, což její stranu v průzkumech popularity vyšvyhlo do impozantních výšin.

Nezdá se, že by taková popularita zapůsobila na Justina Trudeau, politického lídra Kanady, který údajně narážel na Meloniovou úspěšnou likvidaci progresivní ideologie v zemi.

"Je zřejmé, že Kanada je znepokojena některými (pozicemi), které Itálie zaujímá, pokud jde o práva LGBT," řekl Trudeau veřejně na setkání a dodal, že se těší na rozhovor s Meloniovou o této záležitosti.

Nezdálo se, že by to italská premiérka cítila stejně, protože přítomní na schůzce ji označili za „viditelně otrávenou“, vyplývá z deníku POLITICO.

Meloniová od té doby reagovala na Trudeauovu kritiku tím, že trvala na tom, že její vláda „dodržuje soudní rozhodnutí a neodchyluje se od předchozích vlád“ v otázkách LGBT.

A to není všechno! Pravděpodobně bude oznámena mnohem závažnější zpráva. Meloniová údajně také zvažuje formální oznámení, že Itálie odstupuje od čínské iniciativy Nové Hedvábné stezky, což je krok, který by pro komunistickou zemi znamenal značnou diplomatickou ztrátu.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: thepeoplevoice.tv

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Niamh Harris