Sobota , 1 dubna 2023

Kniha Pavel Dorotka Lev z Vysočiny vypráví příběhy nejen z herecké branže

Filmař Pavel Dorotka

Před časem jsme psali o Pavlovi Dorotkovi a jeho touze stát se slavným filmařem a, už tehdy jsme zmínili knihu, kterou Pavel chce vydat, s názvem Pavel Dorotka Lev z Vysočiny.  A jelikož se blíží čas kdy Pavel svojí knihu začne vydávat, tak si knihu trochu přiblížíme.

Jak už bylo zmíněno, kniha bude více žánrová - romantika, drama, erotika, komedie, duchovno a mnoho dalšího vás čeká na více než 300 stránkách. Proto si v knize najde každý čtenář něco. 

„Už od dětství jsem, chtěl být spisovatelem.  Proto sem si psal už kdysi zápisky ze svého života, což se mi dost hodilo při psaní knihy, neboť jsou tam historky co jsem prožil i před více než 15 lety. Nemusel jsem tak tolik vzpomínat, stačilo najít starý zápisky.“

  • Čtenáři se tak budou moct dočíst i dost informací z dětství Pavla Dorotky, třeba jak se v 7 letech málem utopil, nebo jak zažil šikanu. 
  • Zároveň  kniha nabídne pohled na to, jak se Dorotka měnil ze zakřiknutého kluka v ambiciózního muže, kterého popohání zarputilost a odhodlání. 
  • Jak zachránil několik lidských životů, jak se sám ocitl v ohrožení života. 
  • Velký počet žen, příběhy z natáčení. 
  • Přátelství i nenávist a spousta dalšího. 

Avšak sám Dorotka praví, že největší sílou knihy nejsou samostatný povídky, ale kniha jako celek. 

„Snažil jsem se být co nejvíc originální, povídky nejdou ani časově po sobě.  A pokud jde o ambice, co se knihy týče, chci aby jí jednou četli lidé po celém světě. Jsem si vědom, že takové tvrzení, se může zdát sebestředné, ale já mám s knihou jen ty největší ambice, jinak bych jí nepsal. Jsem už prostě takový. Takže závěrem věřím, že se kniha bude líbit a pokud někdo z čtenářů sní o tom, že napíše knihu, tak jen nesnite a napište jí. To je to nejlepší co vám mohu poradit.“ 

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.