Sobota , 1 dubna 2023

Vypouštění informačních balónků v souvislosti s laboratoří v Bostonu, která vyvinula koronavirus s 80% úmrtností

Vysmátí vědci z Bostonské laboratoře vyvinuli nejsmrtelnější virus.

Podle zpráv z Primy laboratoř v Bostonské univerzitě vyvinula extra smrtelný koronavirus s 80% úmrtností. Vir byl testován na 10 myších z nichž 8 zemřelo. Vláda USA neměla o vyvíjené variantě koronaviru ani tušení a dozvěděla se to prostřednictvím médií. Vše má jediný cíl a to je připravit nás na další pandemii, lockdowny a drakonická opatření.

Možná jste včera shlédli zprávu na Primě, že Bostonská univerzita vyvinula v laboratoři koronavirus s 80% úmrtností, Zaměřte pozornost na čas videa 1:45 jak jsou vědci vysmátí, když vytvářejí takto smrtelný virus. Hrát hru na viry je přece zábava, že?:

Podle předních vědců a virologů jako jsou Dr. Stefan Lanka, Dr. Torsten Engelbrecht, Dr. Claus Köhnlein, Dr. Samantha Baileyová a Dr. Stefan Scoglia, viry tak jak nám jsou prezentovány neexistují. To co měří PCR testy jsou pouze odpadní složky (toxiny), které tělo vylučuje a jedná se o zcela přirozený proces.

Vážně si myslíte, že nějaká univerzita může dělat takto nebezpečný výzkum, který by měl být správně veden armádou ve vojenské laboratoři?

Proč nás tedy informují o tom, že někde v nějaké laboratoři Bostonské univerzity, byl vyvinut virus s 80% úmrtností, když viry neexistují? Odpověď je ta, že vypouštějí informační balónky o tom, že takový smrtelný virus existuje. Za pár týdnů či měsíců vypustí zprávu, že jim ten virus opět utekl a to bude pro globalisty opět záminka, pro vyhlášení celosvětové pandemie, zavedení dalších lockdownů a drakonických opatření. Například v Číně jsou lidé v tvrdých lockdownech doteď, takže show ještě neskončila.

„Informovaní pozorovatelé si všimli, že tyto informace o Bostonské univerzitě mohly být záměrně zveřejněny s cílem vytvořit příběh o dalším uvolnění patogenu, který ohrožuje lidstvo.“ Mike Adams, naturalnews.com

S tím se také pojí další zavíraní podniků, diskriminace lidi v pohybu a schopnosti vydělávat peníze. Cíl v rámci Agendy 2030 zněl jasně: „Do roku 2030 nikdo nebude nic vlastnit a lidé budou konečně šťastní.“ Vše si budeme pronajímat i své vlastní domy, které jsou teď ještě oficiálně naše.

Zvažte ten dopad na ekonomiku, kdyby se spojila energetická krize, inflace a další pandemická opatření, kdy by bylo lidem znemožněno vydělávat peníze. To už by byla hotová katastrofa, kdy praktický většina lidí nebude schopna splácet své půjčky, hypotéky a plnit další finanční závazky. Nehledě na to, že lidé budou opět pokutování za to, že si dovolí svobodně dýchat. To je přesně záměr. O všechno vás obrat.

Budu rád když se ukáže, že se pletu, ale nenapadá mě jiný důvod, proč by mediálně šířili informaci, že tady máme nový extra smrtelný virus vyvinutý nějakou univerzitou, když je to v podstatě přiznání toho, že laboratoře v USA jsou ty, které údajné viry vyrábějí.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.