Neděle , 4 prosince 2022
Nejnovější články

Prémiový obsah

Martin Kirschner © Všechna práva vyhrazena.

Udělejte si pohodlí a dejte se do objevování prémiového obsahu.

Pokud vše co si zde přečte nebudete uplatňovat v praxi, nebude to fungovat. Musíte číst uvedené knihy, aplikovat rady a poznání do praxe. Teprve pak se posunete vpřed.

......

Možná jste youtuber a točíte videa. Youtube však často blokuje obsah. Nyní však máte možnost na jedno kliknutí se dostat na Odysee a hromadně zde nahrát svůj obsah. Co plánuje Odysee a jak můžete na něm vydělávat se dočtete zde:

V dnešní době je prakticky nezbytností, aby se lidé stali milionáři, pokud nechtějí do konce života jako otroci běhat v krysím závodě. Recept jak se stát milionářem je jednoduchý, ale vyžaduje tvrdou práci na sobě. S Robetem Kiyosakim vám řekneme co je klíčovým krokem pro vás, aby jste se stali milionářem:

Osobní rozvoj je start pro to, abyste se stali úspěšnými a dosáhli svých cílů. Musíte změnit myšlení a myslet jako úspěšní lidé. V tomto článku vyprávím svůj příběh, jak já jsem se dal k osobnímu rozvoji, co mě k tomu vedlo a proč i vy byste měli praktikovat osobní rozvoj:

Aby jste dosáhli ve svém životě prosperity a bohatství, tak se musíte vzdělávat. Dám vám proto tipy na knihy, které mě posunuly na vrchol úspěchu v oblasti podnikání a investic:

Navazující článek na další knihy o osobním rozvoji. Tohle jsou knihy s kterými jsem já začínal a myslím, že i pro vás je pro začátek nejlepší začít s těmito knihami, ať se vám odkryjí tajemství toho, jak myslí úspěšní lidé:

Jako podnikatel musíte umět prodávat. Bez toho to nejde. Doporučuji vám přečíst tyto knihy, abyste dosáhli skrze prodej bohatství a prosperity:

Když už se dáte do podnikání na plno tak budete často čelit překážkám. Jak překážky zvládají úspěšní podnikatelé a jaký mají mindset? Učte se od úspěšných podnikatelů:

Často jsme zahlcování informacemi. Zvlášť v dnešní době je to znát. Sociální sítě, média, přátelé jsou často rušícími prvky. V tomto článku vám řeknu, jak se můžete naučit zaměřit svou pozornost správným směrem a pohybovat se stále vpřed. Poznejte jednu z nejzásadnějších vlastností úspěšných lidí:

Se zaměřenou pozorností souvisí také "Hluboká práce". Jedná se o termín, který vymyslel Cal Newport. Tento spisovatel pochopil, jaký mají lidé problém v dnešní době. Ten problém je, že se sotva pět vteřin dokáží soustředit na jednu věc. Zlatá rybka to dokáže dvanáct vteřin, takže je na vyšší úrovni v soustředění než lidé. Získejte zpět schopnost hluboce pracovat a zařaďte se mezi úspěšné lidi:

Obvykle online lidem nesděluji příběhy ze svého života. Pro vás Patrony však udělám výjimku, protože už jsme skoro jako rodina. Jak mě ovlivnil život od školky po střední školu, jaký obor jsem studoval, co mi to dalo, nebo vzalo sdílím v tomto článku:

Brzy vyjde

Pokud vás lidé podceňují, tak problém nemusí být ve vás, ale v nich. Naučte se pracovat s tím když vás lidé podceňují a stanovte si Vesmír možností, čeho všeho můžete dosáhnout:

https://www.vipnoviny.cz/kdyz-vas-lide-budou-podcenovat-a-rikat-ze-neco-nedokazete-tak-si-vzpomente-na-tento-clanek/

Pro někoho může být rutina úmorná. Nicméně rutina je to co nám pomáhá udržovat směr a pohybovat se stále vpřed:

https://www.vipnoviny.cz/sila-rutin/

Lidé kteří se chtějí změnit si obvykle ze začátku dávají velké cíle. To je hlavní chyba, která má za důsledek to, že se brzy svého cíle vzdávají. Začněte v malém a vytvoříte si zvyk se železnou košilí:

https://www.vipnoviny.cz/chcete-se-zmenit-zacnete-v-malem/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.